Adaptery i huby do laptopów lekiem na całe zło. Baseus właśnie część z nich przecenił o 20 procent

2 minuty czytania
Komentarze

Współczesne laptopy to kompletne urządzenia. Mimo smukłej obudowy kryją imponującą wydajność. Kosztem mobilności jest jednak mała ilość portów. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest zakup huba lub adaptera.

Baseus przygotował atrakcyjną promocję. Adaptery i huby w świetnych cenach

Fot. Baseus

Aby uzyskać najniższą cenę, w koszyku należy wpisać kod rabatowy „ADAPTER”, który obniża cenę o 20%. Ponadto producent oferuje darmową dostawę i 100 dni na darmowy zwrot.

StarJoy 8-Port – dla wymagających

Baseus StarJoy to świetny wybór dla użytkowników potrzebujących różnych portów, którzy nie chcą wydawać fortuny. Model ten znajduje się w najniższej cenie i za niecałe 240 złotych oferuje imponujący zestaw rozszerzeń. StarJoy skierowany jest głównie do osób pracujących. Świadczy o tym mnogość portów, wśród których znalazły się HDMI, USB 3.0, SD czy RJ45.

Model ten oferuje też wiele praktycznych rozwiązań. Podłączając do huba ładowarkę, urządzenie prześle nawet 100 watów do laptopa. Podłączając jeden przewód, komputer można ładować, jednocześnie korzystając ze wszystkich dostępnych złącz.

Parametry techniczne:

 • Porty: USB C PD 100W, HDMI 4k, 3 × USB 3.0 (5Gb/s). czytnik kart SD/TF
 • Wykończenie: szare aluminium
 • Moc wejściowa: 100 W

Lite Series 6-Port – dużo możliwości w niskiej cenie

Planujesz wydać mniej, a RJ45 jest zbędne? Godnym polecenia modelem jest Lite Series 6-Port. Kompaktowe i lekkie urządzenie oferuje praktyczny wbudowany przewód USB C, a po podłączeniu daje dostęp do 2x USB 3.0, HDMI, USB C i czytnika kart SD.

Sprzęt kosztujący nieco ponad 100 złotych jest w stanie przesłać obraz 4K. Lite Series 6-Port podłączyć można do komputera, ale też smartfona czy tableta.

Parametry techniczne:

  • Porty: 2x USB 3.0, HDMI, USB-C i SD/TF.
  • Wykończenie: ABS
  • Długość kabla: 22,5 cm
  • Waga: 45 g

  Lite Series 4-Port – tani hub USB

  W sytuacji, kiedy potrzebujesz jedynie portów USB, warto wybrać model Lite Series 4-Port. W cenie poniżej 50 złotych oferuje ono długi kabel, który został zabezpieczony nylonowym oplotem. Lekkie i trwałe urządzenie daje dostęp do czterech portów USB A 3.0. Wbudowana dioda informuje o pracy huba.

  Parametry techniczne:

    • Porty: 4x USB 3.0, 5Gb/s, kompatybilne wstecz
    • Wykończenie: ABS
    • Długość kabla: 200 cm

    Producent słynie z dobrych jakościowo i przystępnych akcesoriów. Promocja obejmuje więcej modeli adapterów. Pełną listę przecenionych urządzeń Baseus znajdziesz poniżej.

    Motyw