Polsat Box

Polsat Box z promocyjną ofertą. Przez pewien czas nie musisz za nic płacić

2 minuty czytania
Komentarze

W dobie największej popularności platform VOD do oglądania sportu, filmów i seriali, dystrybutorzy telewizji satelitarnej i internetowej robią wszystko, by zachęcić potencjalnych odbiorców do skorzystania z ich oferty. Nie inaczej jest w przypadku Polsat Box, które swoim użytkownikom proponuje połączenie tych obydwóch światów. Dostęp do dziesiątek kanałów klasycznej TV oraz dodatkowe VOD w postaci Disney+.

Co oprócz dostępu do Disney+ oferuje jeszcze Polsat Box?

Najnowsza oferta Polsat Box jest o tyle intrygująca, że zawiera miesięczny, gratisowy dostęp do wszystkich usług słonecznej stacji. Mówimy tu o 136 kanałach za darmo, które użytkownicy mogą odbierać nie tylko za pośrednictwem anteny satelitarnej, ale też przez sieć internetową. Przy tym ostatnim warto się upewnić, że nasze łącze jest w stanie pobierać dane z prędkością min. 8 Mb/s, jeżeli chcemy oglądać telewizję w rozdzielczości HD lub nawet 25 Mb/s, gdy mamy ambicję na emocje w 4K.

Zobacz też: Jak zrobić multiroom za darmo? Praktyczny poradnik

Nie bez powodu wcześniej też wspomniałem o Disney+. W każdym z czterech naczelnych pakietów proponowanych przez Polsat Box znajdziecie dostęp do usługi streamingowej korporacji Myszki Miki, bez dodatkowych opłat. Jest to z pewnością miły dodatek, zwłaszcza gdy śledzicie np. losy bohaterów z Marvel Cinematic Universe i chcecie obejrzeć taki serial jak Loki, by w pełni zrozumieć nadchodzące Ant-Man i Osa: Kwantomania.

Polsat Box i Disney+ w jednym. Ceny pakietów

Słoneczna korporacja na ogół rozróżnia cztery oferty, choć gradacja dostępnych stacji nie jest aż tak oczywista. Pakiet L na przykład zawiera aż 136 kanałów, ale nie uwzględnia wielu sportowych, pojawiających się w tak samo wycenionym Pakiet M Sport. Aby to lepiej zrozumieć spójrzmy na ceny pakietów od Polsat Box, które zawierają w sobie także dostęp do Disney+. Jak widzicie poniżej, ceny zaczynają się już od 45 złotych miesięcznie.

Polsat Box
Więcej kanałów nie oznacza, że w wyższych progach będą te same, co w poprzednich. Jedno się nie zmienia — dostęp do Disney+

Warto na koniec pamiętać, że powyższe ceny dotyczą umowy na 24 miesiące. Niestety, nie jest to subskrypcja tak jak w przypadku większości naczelnych operatorów VOD. Jeżeli się zobowiążemy na 2 lata, musimy uiszczać płatności wobec Polsat Box, nawet gdy nie korzystamy z telewizji tak często, jak zakładaliśmy, że będziemy to robić.

Niemniej jednak, jeśli i tak oglądacie standardowe, naziemne kanały TV, to warto dopłacić chociażby za podstawowy pakiet i mieć większy wybór, nie wspominając o Disney+.

Motyw