Android 13 to za mało? Nova Launcher Prime dostępny za grosze

1 minuta czytania
Komentarze

Przyzwyczailiśmy się już, że w okresie świątecznym cena Nova Launcher Prime jest mocno obniżana. W tym roku wydawca aplikacji także postąpił zgodnie z tradycją i przygotował solidną promocję. Za ten launcher wystarczy zapłacić mniej więcej tyle, co za jednego SMS-a do polskich sieci komórkowych.

Nova Launcher Prime w obniżonej cenie

nova launcher prime w google play

Nova Launcher to popularny launcher na smartfony z systemem Android. Można go pobrać za darmo, ale wtedy użytkownik nie ma dostępu do niektórych funkcji, takich jak lepsze segregowanie aplikacji w szufladzie, dodatkowe efekty przewijania, gesty Nova oraz przypisanie więcej niż jednej funkcji ikonie na ekranie głównym.

Alternatywą jest Nova Launcher Prime – ta wersja zawiera funkcje opisywane powyżej, a także inne opcje. Zazwyczaj za tę aplikację trzeba zapłacić kilkanaście złotych. Co roku w okresie świątecznym pojawia się jednak atrakcyjna promocja na ten launcher. W 2019 roku trzeba było za niego zapłacić 1,79 zł. Jak zauważa serwis rootblog.pl, analogiczna sytuacja wystąpiła w ubiegłym roku. Tym razem oferta jest jeszcze korzystniejsza, bo za Nova Launcher Prime w Polsce trzeba zapłacić zaledwie 0,29 zł. W innych regionach cena również jest atrakcyjna i wynosi 0,49 dolarów.

Czytaj także: Smartfony realme z Androidem 13 i realme UI 4.0. Znamy harmonogram aktualizacji

Jeśli podobają wam się funkcje oraz interfejs opisywanego launchera i myśleliście nad jego zakupem, to teraz jest na to idealny moment. Warto skorzystać z obniżki jak najszybciej, bo nie wiadomo, jak długo potrwa, a kolejna tak świetna promocja może wystąpić dopiero za rok.

źródło: Google Play, rootblog.pl, Twitter

Motyw