nova launcher

Nova Launcher Prime w świątecznej promocji. Świetną aplikację kupisz za grosze!

Michał Derej Aplikacje 22-12-2019

Nova Launcher to najpopularniejsza aplikacja tego typu dla smartfonów z Androidem. Program, który przez użytkowników pobrany został ponad 50 milionów razy, pozwala na dostosowanie wyglądu oraz działania smartfona do swoich potrzeb bez konieczności rootowania. Teraz, w przedświątecznym okresie, najlepszy moim zdaniem launcher można zakupić za grosze. Jaka jest cena aplikacji i dlaczego warto zdecydować się właśnie na Nova Launcher?

Nova Launcher Prime można kupić za 1,79 zł. Dlaczego warto?

Nova Launcher Prime to płatny dodatek do podstawowej wersji aplikacji, który odblokowuje dodatkowe funkcje. Są to m.in. bardzo przydatne gesty, czy możliwość lepszego segregowania aplikacji w szufladce. Teraz, z okazji zbliżających się Świąt, aplikację Nova Launcher Prime zakupić można za 1,79 zł (prawie 93% zniżki). Program oczywiście znaleźć możecie w Sklepie Google Play. Przeniesie was do niego link, który znajduje się na dole tego artykułu.

Zobacz też: Najlepsze promocje na gry i aplikacje z Google Play – nasza lista!

Aplikację Nova Launcher mogę polecić wam z czystym sumieniem. Jeśli jesteście fanami „stockowego” Androida, niezmodyfikowanego przez żadne nakładki, to opisywana w tym artykule aplikacja doskonale go imituje i zawsze aktualizowana jest o nowe funkcje, które znaleźć można w kolejnych odsłonach systemu Google’a. Warto wspomnieć również o ogromnych możliwościach personalizacji. Użytkownik może zdecydować się m.in. na podmianę ikon, animacji czy kompletne dostosowanie systemu do swoich potrzeb. Jeśli od pewnego czasu myśleliście o zakupie Nova Launcher Prime, to nie ma na co czekać – lepszej promocji już nie będzie!

Pobierz:


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x