Sklep Biedronka podczas słonecznego dnia, z widocznym logo firmy i hasłem "Codziennie niskie ceny". Na pierwszym planie metalowe słupki oraz wózki sklepowe.

Aplikacja Biedronka — przegląd funkcji, ukryte zastosowania i przydatne opcje

4 minuty czytania
Komentarze

Aplikacja Biedronka weszła na rynek z dużym przytupem. Wszystko za sprawą przede wszystkim ciekawych funkcji, które oferuje jedna aplikacja jednego supermarketu. Aplikacja Biedronka jest dostępna dla wszystkich w Sklepie Play. Sam proces rejestracji jest standardowy i nie wymaga żadnych ponadprzeciętnych umiejętności ze strony użytkownika. 

Aplikacja Biedronka. Czym jest shakeomat ze zniżkami?

Bardzo charakterystyczna i sztandarowa funkcja aplikacji Biedronki. W tym miejscu znajdziesz przede wszystkim możliwość zdobycia unikalnej promocji, którą wylosujesz sam dla siebie. Wystarczy potrząsnąć telefonem. Dzięki temu można otrzymać unikalną zniżkę na losowy produkt, aktywną tylko dla posiadacza aplikacji. Dzięki temu masz pewność, że inni klienci nie rzucą się na ten produkt i wykupią wszystko przed Twoim przyjściem, ponieważ nie mają takiego rabatu jak Ty. 

Karta moja Biedronka pod ręką, bez zajmowania miejsca w portfelu

To standardowa opcja każdej aplikacji wielkich supermarketów. Dzięki temu nie trzeba nosić żadnej karty Moja Biedronka ze sobą, ponieważ wszystko jest w aplikacji. Kiedy chcesz zyskać, dostając zniżki dla klientów z aplikacją, po prostu pokazujesz kartę z poziomu smartfona i tyle. Rabat zostanie uwzględniony automatycznie w systemie.

Jeżeli chcesz być wygodny, nie musisz nawet wyciągać telefonu. Możesz również potwierdzić posiadanie aplikacji, podając numer telefonu, na który usługa została założona. W ten sposób załatwisz sprawę jeszcze szybciej. W sklepach stoją również czytniki kart, z których możesz sam skorzystać, podczas gdy Twoje zakupy są kasowane. Prawda, że proste?

Aktywowanie płatności BLIK bez kodu

Płatności BLIK są bardzo popularne w Polsce. Aplikacja Biedronki postanowiła je uprościć jeszcze bardziej i posiada wbudowaną opcję BLIK. Na tym nie koniec, ponieważ aplikacja pozwala na płacenie bez wpisywania kodu. Wystarczy jedynie aktywować płatności w Aplikacji Biedronki. 

Gdzie jest sklep? Aplikacja Biedronka ci podpowie

Przeprowadziłeś się i nie do końca odnajdujesz się na nowej dzielnicy? A może jesteś na wakacjach i chcesz zrobić zakupy? Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie znajdują się sklepy „owadziej” sieci, skorzystaj z kolejnej przydatnej opcji, jaką może się pochwalić aplikacja Biedronka — pokazywanie lokalizacji sklepów

Historia transakcji to kolejna przydatna funkcja

Oczywiście aplikacja rejestruje wszystkie dane Twoich zakupów. Z tego powodu możesz przejść do historii transakcji i przeglądać swoje zakupy. Dla kogo może być ciekawą opcją? Przede wszystkim dla tych oszczędnych klientów, którzy lubią mieć oko na swoje wydatki i w ten sposób móc je kontrolować. Dodatkowo historia transakcji jest stosunkowo szczegółowa, więc użytkownik może tam znaleźć faktycznie dużo informacji. 

Aplikacja Biedronka, a dostęp do gazetek

Przeglądanie papierowych gazetek cały czas ma się dobrze, jednak aplikacje od supermarketów pozwalają mieć je zawsze przy sobie. To wygodne rozwiązanie, ponieważ możesz je przeglądać kiedy, tylko masz na to czas i możliwość. Gazetki pomogą użytkownikowi być na bieżąco z najnowszymi ofertami oraz promocjami. 

Aplikacja Biedronka to również Twój mobilny skaner cen

Nie możesz znaleźć ceny produktu? A może wydaje Ci się, że cena widoczna na półce jest inna niż ta w rzeczywistości? Jeśli boisz się niespodzianek przy kasie, aplikacja Biedronka posiada wbudowany skaner kodów kreskowych. Dzięki temu od razu upewnisz się, jaka jest cena produktu i nie będzie potrzeby szukania tradycyjnego skanera, który zazwyczaj można znaleźć w sklepie. 

Sprawdź informacje o produktach w asortymencie sklepu

Lubisz wiedzieć, co kupujesz? W Aplikacji Biedronki możesz znaleźć informacje na temat konkretnego produktu. W ten sposób skończysz z kupowaniem w ciemno i testowaniem w domu. Dzięki aplikacji otrzymasz potrzebne informacje jeszcze przed zakupem. Dlatego warto mieć telefon pod ręką i sprawdzać produkt za każdym razem, kiedy masz wątpliwości. 

Aplikacja Biedronka jest banalnie prosta w obsłudze. Dlatego powinien poradzić sobie z nią każdy użytkownik bez względu na wiek oraz doświadczenie z aplikacjami marketowymi. Aplikacja Biedronki zapewnia stosunkowo dużo ciekawych oraz przydatnych podczas zakupów funkcji. Z perspektywy osoby, która robi tam często zakupy i której zależy na szukaniu oszczędności — zdecydowanie warto mieć ją na swoim telefonie.

Źródło zdjęcia głównego: Photo by Prime Press Photo on Unsplash

Motyw