ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [12.07.12]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje.


hdcs3

Samsung Galaxy S III już jakiś czas gości na naszym rynku jednak cena smartfonu dla większości z Was jest niestety nieosiągalna (zaporowa) Dobrze wiemy, że większość topowych modeli doczekuje się „chińskich” kopii. HDC Galaxy S III to wizualnie prawie doskonała kopia króla high-endu, wewnątrz smartfonu (jeżeli można w ogóle to urządzenie tak nazwać) znajdziemy procesor Cortex A 9 – MTK MT 6575 o częstotliwości 1 GHz; 4,7 calowy ekran; 512 MB RAM; aparat 5Mpx oraz Androida w wersji 2.3 stylizowanego na 4.0. Sugerowana cena to 210 dolarów a jak się prezentuje możecie zobaczyć na filmie poniżej.


Google_I-O_2009_Logo

Podczas konferencji Google I/O omawiano rozwój i przyszłość Androida w przerywnikach można było zobaczyć bardzo ciekawe 16 bitowe kreskówki. Enjoy!


crt_huaweilogo_E_20110225071324

Huawei to jeden z koncernów, którego nazwę nie jest tak łatwo wymówić jak się to nam wydawało. Huawei zgorszony częstą złą wymową nazwy stworzył specjalny film instruktażowy.

https://www.youtube.com/watch?v=KGAqvpYLiGw

ninja

Znaleziony w sieci dość nietypowy unboxing. Enjoy!


android-watching-movie

Na koniec mamy dla Was kilka ciekawych spotów.

https://www.youtube.com/watch?v=QFSOvw-zUfI
https://www.youtube.com/watch?v=ugLIkx1u5iY

Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za  tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy