ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Disney+ z kolejnymi nowościami – może i skromnie, ale ciekawie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości na platformie Disney+ powinny być interesujące, a już szczególnie dla tych, którzy są fanami sportu, muzyki oraz… celebrytów. I choć to może dziwić, bo przecież celebryci są przez wielu znienawidzoną grupą osób, to i tak programy z ich udziałem są wyjątkowo popularne. Teraz na Disney+ pojawił się specjalny odcinek jednego z najpopularniejszych seriali, które właśnie obracają się wokół osób znanych z tego, że są znane. Sprawdźmy więc, co trafiło na Disney+?

Nowości Disney+ – The Kardashians i Księżniczki Disneya na czerwiec 2022

Ostatnio na Disney+ pojawiły się naprawdę rewelacyjne nowości, a wśród nich ostatni hit od Marvela, czyli Doktor Strange w multiwersum obłędu. Do tego doszedł także odcinek finałowy serialu Obi-Wan Kenobi, ale na tym nie koniec czerwcowych nowości. I choć dziś na platformie dodano kilka produkcji, to te nie każdemu mogą przypaść do gustu. Zdecydowanie największą z nowości jest The Kardashians: An ABC News Special. Całość trwa raptem 40 minut, ale z pewnością fani serialu o codziennym życiu celebrytów będą usatysfakcjonowani. Tak Disney+ zachęca do sprawdzenia nowości: „Odkrywamy relacje rodzinne między kobietami, rozwój ich firmy, napięcie między zachowanie prywatności a tworzeniem słynnego programu oraz to, w jaki sposób młodsi członkowie rodziny radzą sobie ze sławą.” Co jeszcze pojawiło się nowego na platformie?

  • Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek [+ audio, + napisy] (2021)
  • Następcy: Królewskie wesele [+ audio] (2021)
  • The Kardashians: An ABC News Special [+ napisy] (2022)
  • Trevor: Musical [+ napisy] (2022)
  • Wschodząca gwiazda [+ audio, + napisy] (2022)

Młodsi odbiorcy mogą oglądać już Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek, czyli tak naprawdę zapis nagrań kultowych już utworów, które towarzyszyły nam od dawna. Mamy także animację Następcy: Królewskie wesele oraz musical Trevor: Musical. Fani sportu powinni za to zainteresować się dokumentem Wschodząca gwiazda. To historia koszykarza, który musiał pokonać wiele przeciwności losu, by finalnie znaleźć się w NBA. Jak więc widać, aktualizacja Disney+ może nie jest gigantyczna, ale da się w niej znaleźć coś ciekawego. Zresztą katalog Disney+ jest ogromny, więc posiadacze subskrypcji raczej nie mają powodów do narzekań.

Źródło: Disney+ / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy