ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video najpopularniejsze

Amazon Prime Video kusi serialami – to te produkcje oglądamy tam najczęściej

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Amazon Prime Video nie jest możne najpopularniejszą z platform stramingowych w Polsce, ale to tam znajdziemy kilka naprawdę interesujących seriali. Na platformie można także podejrzeć te, które cieszą się największą popularnością w naszym kraju. I patrząc na taką listę najpopularniejszych produkcji na Amazon Prime Video można dojść do wniosku, że uwielbiamy seriale. Nie ma w tym nic dziwnego, bo i produkcje od Amazona są naprawdę interesujące.

Najpopularniejsze na Amazon Prime Video – seriale, które lubimy oglądać

Nowości Amazon Prime Video

Piątkowa aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video przyniosła kilka nowych seriali, które z miejsca stały się produkcjami najchętniej oglądanymi na platformie. Oczywiście nie dziwi to, że na pierwszym miejscu wśród najczęściej oglądanych seriali znalazł się kolejny sezon The Boys. Widać, że publikowanie odcinków co tydzień wyjątkowo się opłaca, bo w ten sposób na dłużej można podtrzymać zainteresowanie. Jednak nie wszystkie z seriali, które dostępne są na Amazon Prime Video publikowane są w ten sposób, a dalej są popularne. Przykładem może być niedawna premiera, czyli Nocne niebo. Kameralna opowieść o dwójce starszych osób, które odkrywają portal prowadzący na inną planetę dalej przyciąga widzów platformy. Tak prezentuje się lista najpopularniejszych produkcji, które ostatni rządzą na Amazon Prime Video.

  • The Boys
  • Tego lata stałam się piękna (The summer I turned Pretty)
  • Zaginiony symbol (The Lost symbol)
  • Nocne niebo (Night sky)
  • Reacher
  • Niezwyciężony (Invincible)
  • Jezioro (The Lake)
  • Koło czasu (The Wheel of Time)
  • The Grand Tour
  • Miłość, seks i pandemia

Wśród nowych produkcji dużym zainteresowaniem cieszą się seriale Tego lata stałam się piękna oraz Jezioro. Te dwa seriale dopiero co zadebiutowały na Amazon Prime Video, ale widać miłośnicy lżejszych opowieści potrzebowali tego typu seriali. Pierwszy opowiada o tym, jak zmienia się życie pewnej szesnastolatki, która spędza lato w domku przy plaży, a drugi skupia się na grupie ludzi mieszkających w domach nad jeziorem. Cały czas dużą popularnością cieszy się The Grand Tour oraz serial fantasy Koło czasu. Widać więc, że na Amazon Prime Video najchętniej sięgamy właśnie po seriale, ponieważ jedynym filmem na powyższej liście jest Miłość, seks i pandemia.

Źródło: Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy