ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video Jezioro nowość czerwiec 2022

Amazon Prime Video dodaje nowości na weekend – seriale rządzą na platformie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Aktualizacja Amazon Prime Video przynosi nowości głównie dla fanów seriali. W końcu to dziś pojawił się kolejny odcinek serialu The Boys 3, czyli tym razem piąty. Do finału zostały już więc tylko trzy odcinki, a później niestety trzeba będzie czekać na sezon czwarty. Amazon potwierdził już bowiem, że prace nad czwartym sezonem niebawem ruszą, więc fani The Boys powinni być więcej, niż zadowoleni. Sprawdźmy teraz, co ciekawego wśród nowości zawitało dziś na Amazon Prime Video.

Nowości Amazon Prime Video – The Boys 3 i Jezioro na czerwiec 2022

The Boys 3 Amazon Prime Video

Największą i z pewnością najbardziej wyczekiwaną premierą na Amazon Prime Video z pewnością jest kolejny odcinek The Boys 3. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ trzecie sezon zaczął się wyjątkowo mocno i jak na ten serial przystało, co zresztą opisaliśmy w recenzji pierwszych trzech odcinków The Boys 3. Sezon dalej trzyma bardzo wysoki poziom, więc pozostaje mieć nadzieję, że tak już zostanie do samego końca. Nie oznacza to jednak, że na Amazon Prime Video nie dodano nic więcej. Już wczoraj na platformie pojawiło się sporo interesujących filmów, a w tym dramat wojenny z Chrisem Hemsworthem. Spójrzmy teraz na to, co dziś dodano na Amazon Prime Video?

  • Jezioro [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • LEGO Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa (2013)
  • LEGO Jurassic World: Double Trouble (2020)
  • Los Tigres Del Norte: Stories to Tell (2022)
  • Suzhal. Wir [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Tego lata stałam się piękna [7 odcinków] [+ audio, + napisy] (2021)
  • The Blood Covenant (2022)
  • The Boys [S03E05] [+ audio, + napisy] (2019)

Jak widać na powyższej liście, fani LEGO powinni być całkiem zadowoleni. To już kolejne pozycje ze świata animacji LEGO, które dostępne są na Amazon Prime Video. Fani mocniejszych klimatów mogą sięgnąć po nigeryjski thriller The Blood Covenant, ale najwięcej do oglądania będą mieli miłośnicy seriali obyczajowych. Na Amazon Prime Video zawitało bowiem Jezioro, czyli opowieść o grupie osób próbujących ogarnąć swoje życiowe sprawy. Wszyscy mieszkają w jednym i pięknym miejscu, ale przepiękne widoki nie oznaczają, że nie maja poważnych problemów. Kolejnym serialem jest Tego lata stałam się piękna, czyli opowieść o dorastaniu ukazana z perspektywy 16-letniej dziewczyny.

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy