ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video Niewidzialny człowiek nowości czerwiec 2022

Nowy odcinek The Boys 3 już dostępny – co jeszcze ciekawego na Amazon Prime Video?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Amazon Prime Video udostępnił już nowy odcinek The Boys 3, czyli tak naprawdę czwarty z serii. Pierwsze trzy odcinki The Boys pokazały, że nowy sezon trzyma bardzo wysoki poziom, więc każdy kolejny odcinek buduje coraz większe oczekiwania. Od teraz można już sprawdzać, co ciekawego przygotował dla nas Amazon, ale to nie wszystkie nowości na Amazon na weekend. Sprawdźmy więc, co dodano na platformę streamingową.

Nowości Amazon Prime Video – nowy odcinek The Boys 3, Pearl Jam i Niewidzialny człowiek na czerwiec 2022

Amazon Prime Video The Boys 3 nowości czerwiec 2022

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że premiera każdego odcinka The Boys 3 to małe święto dla fanów seriali. W naszej recenzji pierwszych odcinków nowego sezonu The Boys stwierdziliśmy, że produkcja jest doskonale wyważona. Mamy tutaj elementy znane z pierwszych sezonów, czyli nieszablonowy i czarny humor, a do tego położono większy nacisk na psychologię postaci. Trzeci sezon The Boys liczył będzie łącznie osiem odcinków, więc do finału tej przedziwnej opowieści zostało jeszcze trochę czasu. Miejmy nadzieję, że poziom produkcji zostanie utrzymany. Co jeszcze nowego pojawiło się na Amazon Prime Video?

  • Backstage with Katherine Ryan [6 odcinków] [+napisy]
  • Fairfax [2 sezon, 8 odcinków] [+napisy, +audio] (2022)
  • Igrając z ogniem [+napisy, +audio] (2019)
  • Journey to Self (2013)
  • Niewidzialny człowiek [+napisy, +audio] (2020)
  • Pearl Jam – Live in Seatlle (2018)
  • Red Hot Chili Peppers: Live from the Basement (2012)
  • The Boys 3 [odcinek 4] [+napisy, +audio] (2022)
  • When Love Happens Again [+napisy, +audio] (2016)

Na Amazon Prime Video pojawiło się także kilka ciekawych filmów. Jednym z nich jest Niewidzialny człowiek, czyli nowe spojrzenie na dość ograny w popkulturze temat. W tym przypadku to rasowy horror, więc lepiej być na to przygotowanym. Cieszy to, że Amazon Prime Video dodaje do swojego katalogu sporo koncertów czy muzycznych dokumentów. Teraz można na platformie obejrzeć zapis koncertu Pearl Jam z Seatlle czy trochę zakulisowe spojrzenie na twórczość Red Hot Chili Peppers. Dodajmy też, że w katalogu Amazon Prime Video znajdziemy także nagrania takich gigantów rocka jak Metallica czy Foo Fighters. Jeżeli ktoś szuka komedii na wieczór, to dobrym pomysłem może być odpalenie filmu Igrając z ogniem. To mieszkanka komedii i filmu rodzinnego, gdzie strażak (John Cena) musi zaopiekować się trójką dzieci, którą sam uratował z pożaru.

Źródło: Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy