Disney Plus Polska

Cena Disney+ w Polsce w dół – można dużo oszczędzić, ale trzeba zdecydować się przed premierą

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Cena Disney+ w Polsce może być niższa, niż zakładaliśmy. Normalnie za miesięczny dostęp do platformy streamingowej trzeba zapłacić bowiem 28,99 złotych. Cena Disney+ może być niższa pod warunkiem, że zdecydujemy się na wykupienie rocznego dostępu do platformy. Wtedy też zapłacimy 289,90 złotych, czyli dwa miesiące dostajemy niejako gratis. I teraz Disney poinformował, że ta cena może być jeszcze niższa, ale platformie trzeba… zaufać.

Cena Disney+ w Polsce – tańsza subskrypcja na rok

Disney+ cena promocja

Dni do oficjalnej premiery platformy Disney+ w Polsce są już odliczane na stronie serwisu. Przypomnijmy, że ten w Polsce ma pojawić się dokładnie 14 czerwca, czyli został nam miesiąc i kilka dni. Zapewne fani filmów oraz seriali nie mogą się już doczekać i to właśnie dla nich Disney przygotował specjalną ofertę. Decydując się teraz na wykupienie rocznego dostępu do platformy, zapłaci się za niego 229,90 złotych. To oznacza, że tak naprawdę nie płaci się za pełen rok, ale za osiem miesięcy. Zważywszy na to, że to jedna trzecia taniej, niż przy comiesięcznych opłatach, cena Disney+ wydaje się bardzo atrakcyjna. Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty promocyjnej i cena Disney+ za rok była mniejsza?

  • Należy odwiedzić www.disneyplus.com i zarejestrować się, by wyrazić zainteresowanie ofertą. Na stronie dostępny jest pełny regulamin.
  • W dniu startu (14 czerwca 2022 r.), osoby, które się zarejestrowały, otrzymają link do oferty specjalnej. 
  • Oferta powitalna będzie dostępna wyłącznie dla osób, które dokonały rejestracji przed północą 13 czerwca, czyli dzień przed startem platformy.

Zobacz też: Avatar Istota wody na pierwszym zwiastunie.

Co oferuje Disney+ w Polsce?

Disney Plus cena data premiery

Oferta na roczną subskrypcję może wydawać się wysoka, ale przecież jeżeli ktoś korzysta z serwisów streamingowych regularnie, to dobrze wie, że wcale tak nie jest. Disney+ dopiero startuje w Polsce, ale na ten start czekało bardzo wiele osób. Katalog ma być wypełnionych ciekawymi produkcjami, a w tym serialami z uniwersum Marvela czy Gwiezdnych Wojen. Disney+ ma oferować oglądanie treści na czterech urządzeniach jednocześnie, nieograniczoną możliwość pobierania oraz utworzenia siedmiu niezależnych profili dla użytkowników.

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak „Księga Boby Fetta” i „The Mandalorian” oraz długo wyczekiwanego serialu „Obi-Wan Kenobi”. Ponadto zobaczą „Moon Knight”, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem, a także nominowany do Nagrody Akademii® film „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” z Simu Liu i Awkwafiną. Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii® animacji „Luca” (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii® „Naszym magicznym Encanto” (Walt Disney Animation Studio) i „Cruelli” z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon. W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak popularny, oryginalny serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku” oraz seriale „Pam i Tommy”, „The Kardashians”, „Królowe”, a także „Simpsonowie”, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „9-1-1” czy „Czarno to widzę”. Z kolei National Geographic przedstawi „Świat według Jeffa Goldbluma” i doceniony Nagrodą Akademii® „Free Solo: Ekstremalna wspinaczka”.

Disney informacja prasowa

Źródło: Disney+ informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy