Avatar Istota wody zwiastun trailer

Zwiastun Avatar Istota wody – trailer 2. części wyczekiwanego hitu już jest

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Filmy

Zwiastun Avatar Istota wody, czyli tak naprawdę Avatar 2, jest już dostępny i to z polskimi napisami. Trailer nowego filmu z pewnością rozgrzeje fanów pierwszej części, która do tej pory jest jednym z najlepiej zarabiających filmów w historii kinematografii. Teraz po wielu latach od debiutu pierwszej odsłony Avatara możemy w końcu spojrzeć na trochę więcej, niż same grafiki z filmu. Spójrzmy więc na trailer Avatar Istota wody.

Zapowiedź Avatar Istota wody – trailer wielkiego hitu

Nie ma się co oszukiwać – Avatar Istota wody będzie kasowym hitem i to jest niemal pewne. Pierwsza część zarobiła taką górę pieniędzy, że trudno wyobrazić sobie inny scenariusz. I chociaż mamy dopiero początek maja, to widać, że Disney będzie nas bombardował materiałami promocyjnymi z filmu do samej jego premiery. Przypomnijmy, że premiera Avatar Istota wody oficjalnie odbędzie się 16 grudnia 2022 roku. Fanów pierwszej części Avatara czeka więc jeszcze ponad pół roku oczekiwania. Zważywszy na to, że pierwsza część historii pojawiła się w kinach jeszcze w 2009 roku, to te kilka miesięcy wydaje się już niezbyt długim czasem oczekiwania. Zwiastun Avatar Istota wody nie przedstawia zbyt dużo z fabuły, co akurat może cieszy. W końcu wiele trailerów zawiera w sobie spoilery, które potem mogą zepsuć zabawę z oglądania. Tutaj na szczęście takiej obawy nie ma.

Zobacz też: Dużo dobrego znika z Netflix – klasyki kina już tam nie obejrzmy.

Trailer Avatar Istota wody jest taki, jak można się było po nim spodziewać. Mamy tutaj trochę ładnych widoków, a do tego odrobinę akcji. Tej jednak za dużo nie ma, ponieważ twórcy skupili się na tym, by pokazać świat, który znamy już z pierwszej odsłony filmu Jamesa Camerona. Oczywiście warto będzie sobie przypomnieć pierwszą część Avatara zanim pójdzie się na jego kolejną odsłonę. Warto też tutaj przypomnieć, że Avatar nie skończy się na drugiej części, ponieważ produkcji będzie jeszcze kilka. Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba będzie na nie czekać trzynaście lat. Przynajmniej plany są takie, by kolejne Avatary pojawiały się regularnych odstępach czasu, ale do dat premiery nie ma się co przywiązywać. W końcu data premiery Avatar 2 także była wielokrotnie przekładana. Teraz na szczęście nic nie zapowiada tego, by Avatar Istota wody nie doczekała się swojej premiery w grudniu. Można teraz tylko odliczać do niej dni i czekać na kolejne zapowiedzi, bo tych z pewnością będzie jeszcze kilka.

Źródło: YouTube

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy