hbo max weekend nowości

Zapowiada się najlepszy weekend z HBO Max – zabierz mazurka przed telewizor i oglądaj

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Ten świąteczny weekend warto spędzić z HBO Max, ponieważ wśród nowości na platformie, pojawi się nowy Batman. Produkcja dostępna będzie w najbliższy poniedziałek, czyli 18 kwietnia. Przypomnijmy, że Batman okazał się sporym kinowym hitem, a mimo to w bibliotece platformy pojawi się bardzo szybko po kinowym debiucie. Jeżeli więc ktoś nie zdążył z wycieczką do kina, to w najbliższych dniach będzie mógł film spokojnie nadrobić w domowym zaciszu.

Weekend z HBO Max – wśród nowości Batman, Odwilż oraz Escape Room

HBO Max

Wiemy już, że premiera Batmana za kilka dni, ale to nie oznacza, że do tego czasu, nie będzie czego oglądać na HBO Max. Dziś na platformie pojawiło się kilka interesujących nowości. Wśród nich także dwa finałowe odcinki serialu „Odwilż”. To jeden z większych hitów platformy, a na dodatek pochodzi prosto z Polski, ponieważ akcja serialu rozgrywa się w Szczecinie. Dla wielbicieli kryminałów to zdecydowanie pozycja, którą powinni znać. Podobnie jak „Tokyo Vice”, które również dziś dostało kolejny (trzeci) odcinek. Jeżeli jesteście fanami seriali, to z pewnością ucieszy Was informacja, że na HBO Max dostępny jest także kolejny odcinek „Informatora”. To węgierska produkcja, która rozgrywa się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a opowiada o młodych ludziach, którzy zmuszeni zostali do… szpiegowania. Jest także coś dla najmłodszych, czyli „Przygody misia Paddingtona”. Co jeszcze ciekawego na HBO Max?

  • All American [S04E14] [+ audio, + napisy]
  • Craig znad Potoku [21 odcinków] [+ audio]
  • Escape Room: Najlepsi z najlepszych [+ audio, + napisy]
  • Informator [S01E04] [+ audio, + napisy]
  • Noc pod Orłem [+ audio, + napisy]
  • Odwilż [S01E05 / S01E06] [+ audio, + napisy]
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem [S09E07] [+ audio, + napisy]
  • Przygody misia Paddingtona [27 odcinków] [+ 26 audio]
  • Ruxx [S01E08] [+ audio, + napisy]
  • Tokyo Vice [S01E03] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Ten serial trzeba po prostu znać – Billions na HBO Max to mistrzostwo.

Na powyższej liście widać, że na HBO Max pojawiło się sporo odcinków nowych seriali, ale nie zabrakło także miejsca dla filmów. Pierwszym z nich jest „Escape Room: Najlepsi z najlepszych”. Jak możemy przeczytać na stronie serwisu to: „Sequel przebojowego thrillera psychologicznego, w którym sześć osób nieświadomie zostaje zamkniętych w escape roomach. Aby mieć szansę przetrwać, bohaterowie odkrywają, co ich łączy. Dochodzą też do wniosku, że wszyscy grali już w tę grę.”. Fani thrillerów i horrorów powinni być zadowoleni, ponieważ oprócz „Escape Room” pojawiła się jeszcze „Noc pod Orłem”. To opowieść o bliźniętach, które zmuszone zostają do spędzenia nocy w starej gospodzie, a tam czeka na nich… piekielny labirynt. Jak więc widać, będzie co oglądać w najbliższych dniach.

Źródło: Upflix / JustWatch

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy