ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Stranger Things 4 netflix data premiery

Twórcy Stranger Things wypowiedzieli się na temat 5 sezonu

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

27 maja na platformie Netflix zadebiutowała pierwsza część czwartego sezonu Stranger Things. Nowa odsłona serialu spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem, o czym świadczą chociaż liczby, które generuje cała produkcja. Pomimo tego, że czwarty sezon nie został jeszcze wyemitowany do końca, twórcy już podzielili się swoimi uwagami na temat piątej części serii.

Bracia Duffer zdradzili czego możemy spodziewać się w piątym sezonie Stranger Things

Bracia Duffer zdradzili czego możemy spodziewać się w piątym sezonie Stranger Things

Jeden z największych hitów Netflixa doczeka się piątego sezonu — ta informacja obiegła media już jakiś czas temu. Jednakże dopiero teraz twórcy Stranger Things, czyli Matt i Ross Duffer zapowiedzieli, z jakich zabiegów skorzystają przy kręceniu nowej odsłony serialu. Niestety bracia nie zdradzili, kiedy możemy spodziewać się debiutu piątego sezonu. Na ten moment wiemy jedynie, że druga część czwartej części Stranger Things pojawi się w bibliotece Netflixa dokładnie 1 lipca.

W rozmowie z portalem TVLine bracia Duffer zdradzili, że mają już plan na fabułę piątego sezonu. W związku z brakiem możliwości kręcenia czwartej i piątej odsłony jedna po drugiej twórcy będą także zmuszeni do skoku na osi czasu. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że wciąż trwają prace nad… dwoma odcinkami czwartego sezonu Stranger Things!

Uczymy się wielu nowych rzeczy za każdym razem gdy kręcimy nową część serialu. Przyswoiliśmy sobie sporo informacji, a wszyscy nasi nowi aktorzy oraz ich wkład w czwarty sezon sprawiają, że na pewno przemyślimy, w którą stronę ma pójść nasz zarys piątego sezonu.

Matt Duffer

Drugi z braci — Ross został spytany o wpływ dorastania głównych aktorów na rozwój fabuły. W tym miejscu warto zaznaczyć, że podczas kręcenia pierwszego sezonu odtwórcy nastolatków z Hawkins mieli od dwunastu do czternastu lat. Przypomnijmy, że od debiutu Stranger Things minęło już sześć lat.

Jestem przekonany, że zrobimy fabularny skok w czasie. Byłoby świetnie gdybyśmy mogli nakręcić czwarty i piąty sezon zaraz po sobie, ale niestety nie było to wykonalne. Mamy naprawdę sporo kwestii do przedyskutowania z naszymi scenarzystami. Wierzcie lub nie, ale na ten moment wciąż pracujemy nad dwoma ostatnimi odcinkami czwartego sezonu, ponieważ są one po prostu ogromne.

Ross Duffer

Źródło: Total Film

Sprawdź najnowsze wpisy