ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Następca „Domu z papieru”? Już wkrótce na Netflixie zadebiutuje „Bardzo długa noc”!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Netflix udostępnił dziś pierwszą oficjalną zapowiedź nowego serialu zatytułowanego Bardzo długa noc. Hiszpańska produkcja zasili bibliotekę największego na świecie serwisu streamingowego już za kilka tygodni. Czego możemy się po niej spodziewać i czy doścignie Dom z papieru?

Bardzo długa noc już wkrótce na Netflixie

Bardzo długa noc już wkrótce na Netflixie

Dzisiaj informowaliśmy Was o tym, jakie nowości pojawią się na Netflixie w ciągu najbliższego miesiąca. Chwilę później okazało się jednak, że serwis streamingowy szykuje już dla nas świetne premiery także na lipiec. Jedną z nich jest serial Bardzo długa noc, który na pewno wpadnie w oko wszystkim fanom Domu z papieru. Jest to hiszpańska miniseria, która złoży się z sześciu odcinków. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź nadchodzącej premiery, która pojawiła się dziś na platformie YouTube.

Bardzo długa noc trafi do biblioteki Netflixa 8 lipca. Fabuła hiszpańskiej produkcji zabierze nas do więzienia, gdzie swoje kary odbywają osoby chore psychicznie. Serial kryminalny skupi się na historii otoczenia placówki przez grupę uzbrojonych i nieznanych sprawców, którzy chcą odbić jednego z więźniów. W tym zadaniu kłody pod nogi będą rzucać im strażnicy oraz cały personel zakładu karnego. Oczywiście jak na hiszpański serial przystało, nie zabraknie tu różnego rodzaju intryg oraz zwrotów akcji. Podczas seansu na ekranie zobaczymy takie nazwiska jak Alberto Ammann, Luis Callejo, Laia Manzanares, José Luis García Pérez, Bárbara Goenaga, Daniel Albaladejo, Roberto Álamo oraz Cecilia Freire.

Ciężko ukryć, że klimat serialu oraz ogólny zarys fabularny przypomina Dom z papieru, który jest niekwestionowanym hitem Netflixa. Największy serwis streamingowy świata próbuje nawiązać do swojego dzieła, tworząc jego koreańską wersję, która swoją drogą zadebiutuje na platformie już 24 czerwca. Jednakże na wypadek, gdyby premiera okazała się fiaskiem, w rezerwie jest już Bardzo długa noc, która po pierwszym zwiastunie zapowiada się bardzo obiecująco. Jeśli jesteście fanami oryginalnego La casa de papel powinniście zaznaczyć datę 8 lipca w swoim kalendarzu.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy