Peaky blinders 6 sezon Netflix

6. sezon Peaky Blinders z datą premiery na Netflix – gangi powrócą przed wakacjami

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Seriale

Peaky Blinders wracają na Netflix, a my poznaliśmy jaka jest data premiery 6. sezonu serialu na platformie. Ten wprawdzie już się zakończył, ale nie każdy ma możliwość obejrzenia serialu z innych źródeł i woli poczekać na jego premierę w ogólnodostępnym streamingu. Netflix poinformował, że szósty sezon uwielbianego przez widzów serialu pojawi się na ich platformie już niebawem.

Peaky Blinders – 6. sezon serialu na Netflix z datą premiery

Nie ma co przedłużać. 6. sezon Peaky Blinders zadebiutuje na Netflix już 10 czerwca tego roku. Do premiery na Netflix został więc niecały miesiąc, choć dla fanów serialu to może wydawać się wieczność. Na szczęście wcześniej będzie co oglądać, ponieważ na Netflix zadebiutuje 27 maja kolejna odsłona Stranger Things. Oczywiście to dwa seriale, które różni praktycznie wszystko, ale wiemy, że na oba czekają fani. W przypadku ostatniego sezonu Peaky Blinders sprawa jest o tyle „skomplikowana”, że ten swoją premierę miał już za granicą. Wielu fanów więc mogło go już obejrzeć, ale cała reszta może czekać na premierę na Netflix.

Warto także przypomnieć, że 6. sezon Peaky Blinders jest też tym ostatnim. Z początku chyba nikt nie przypuszczał, że historia będzie tak popularna i rozciągnie się na tyle odcinków. Każdy z sezonów liczy bowiem po sześć odcinków, a każdy trwa około godziny. Do tej pory na Netflix dostępne są sezony 1-5, więc jeżeli ktoś będzie chciał je sobie przypomnieć przed premierą ostatniego, to warto, żeby zaczął to robić już niebawem.

Czy warto obejrzeć Peaky Blinders?

Jeżeli nie wiecie, o czym opowiada serial Peaky Blinders, to już wyjaśniam. Anglia i początek poprzedniego wieku, tuż po I Wojnie Światowej, to nie był dobry czas dla nikogo. Jednak w życiu sobie trzeba jakoś radzić, a Tommy Shelby coś o tym wie. To on powoli wyrasta na „gwiazdę” przestępczego podziemia, ale po piętach zaczyna mu już deptać policja. Ten fabularny skrót to w zasadzie wszystko, co warto wiedzieć o przedstawionej w serialu historii, by nie zepsuć sobie przyjemności z oglądania. Peaky Blinders porusza bowiem wiele kwestii, a wśród tych ważniejszych jest także rodzina i honor. Serial ma też świetną ścieżkę dźwiękową, a muzyka jest dobrana po prostu perfekcyjnie. No i oczywiście aktorsko produkcja stoi na bardzo wysokim poziomie. W obsadzie pierwsze skrzypce gra Cillian Murphy, ale na ekranie zobaczymy także Helen McCrory, Sama Neilla czy Paula Andersona. W późniejszych sezonach także Toma Hardy’ego czy Adriena Brody.

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy