Stranger Things 4 Netflix trailer zwiastun

Wjeżdża pełny zwiastun Stranger Things 4 od Netflix – wyczekiwany hit coraz bliżej

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Seriale

Zwiastun Stranger Things 4 w końcu został opublikowany. Trailer zapowiada czwarty sezon serialu od Netflix, który stał się gigantycznym hitem na całym świecie. Dodajmy, że całkiem zasłużenie, ponieważ faktycznie wprowadził pewnego rodzaju nowość w kwestii podejścia do seriali. Co więc nas czeka w nowych odcinkach Stranger Things?

Zwiastun Stranger Things 4 – trailer z pełną mocą

Fanom przyszło bardzo długo czekać na pełen zwiastun Stranger Things 4, bo i na samą produkcję oczekiwali już od dawna. Przypomnijmy, że Stranger Things 4 zadebiutuje na Netflix już 27 maja, ale to będzie tylko pierwsza część czwartego sezonu. Na finał tego sezonu przyjdzie poczekać do 1 lipca, kiedy to zostaną udostępnione kolejne odcinki. To decyzja, która z pewnością nie spodobała się wielu fanom produkcji, ale Netflix robił tak już wcześniej. Przecież serial Dom z papieru pod koniec swoich sezonów był już tak poszatkowany, że trudno było za tym nadążyć.

Trailer Stranger Things 4 zdradza bardzo dużo z poprzednich sezonów produkcji, więc jeżeli wcześniej nie widzieliście serialu, a zamierzacie, to lepiej teraz odpuścić. Niestety, ale trudno w tej sytuacji pokazać cokolwiek, by nie zdradzić zbyt dużo. Od dłuższego czasu było już wiadomo, że jedna z postaci powróci do Stranger Things, choć wydawało się, że została w serialu uśmiercona. Z premedytacją nie piszemy tutaj o kogo chodzi, ale po obejrzeniu zapowiedzi Stranger Things 4 i tak będzie dobrze wiedzieć. Można za to powiedzieć, że Stranger Things z kolejnym sezonem wchodzi na wyższy poziom… szaleństwa.

Zobacz też: Aż 18 nowych produkcji prosto z Polski trafi na Netflix – będzie nowy Pan Samochodzik!

Wideo pokazuje, że w serialu czeka nas bardzo dużo akcji i wydaje się, że będzie jej znacznie więcej, niż w poprzednich odsłonach. Bohaterowie są dojrzalsi, co wcale nie musi oznaczać, że będą się zachowywać odpowiedzialnie. Widać też, że potwory z innego wymiaru staną się bardziej… ludzkie. Cóż, już nie możemy się doczekać kolejnego sezonu!

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy