ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Office pl

The Office po polsku z datą premiery – prztyczek w nos dla Netflixa

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

The Office PL, czyli polska wersja kultowego serialu, będzie miała swoją premierę już w październiku na Canal+. Tym samym platforma pokazuje, że ma plan na to, jak przyciągnąć do siebie nowych widzów. Premiera The Office PL odbędzie się bowiem dzień przed tym, jak na Netflix pojawią się wszystkie sezony serialu. Co już wiemy o polskiej wersji produkcji?

The Office PL – data premiery

Już 23 października na Netflix pojawią się wszystkie sezony The Office. Wprawdzie ta wersja serialu dostępna jest także na Amazon Prime Video, ale w Polsce zdecydowanie większą popularnością cieszy się Netflix. Wiele osób czekało na debiut serialu na tej właśnie platformie i niedługo będą mogli zasiąść do oglądania. Tymczasem dzień wcześniej, bo 22 października, swoją premierę będzie miała polska wersja The Office. Mowa tutaj o serialu, który powstał na podstawie oryginału, ale został dostosowany do naszego „podwórka”. Nie będzie więc to kalka, a produkcja utrzymana w specyficznym klimacie.

The Office PL także będzie opowiadał historię pracowników pewnej firmy. Ta znajduje się w Siedlcach i ma być odpowiedzialna za produkcję wody mineralnej. Firmę przejmuje nowy właściciel i tutaj właśnie ma zaczynać się właściwa akcja serialu, który pojawi się na Canal+ Online. W polskiej wersji kultowego serialu zagrali m.in. Milena Lisiecka, Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka oraz Mikołaj Matczak. Na stołku reżysera zasiadł Maciej Bochniak, który wcześniej pracował nad takimi serialami jak Belfer, Diagnoza czy Szadź.

Zobacz też: Lista miejscowości na południu Polski, gdzie dostępne jest 5G od Play.

Trudno jeszcze oceniać, czy polska wersja serialu odniesie sukces. Dalej czekamy na pełnoprawną zapowiedź produkcji, by choć trochę zobaczyć, z czym właściwie będziemy mieli do czynienia. Wiadomo, że ma być inaczej, niż w oryginalnych wersjach. Warto też dodać, że The Office, które pojawi się na Netflix także było robione na podstawie serialu, który emitowano w Wielkiej Brytanii.

Źródło: Canal+

Sprawdź najnowsze wpisy