ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pobrane dla Ciebie Netflix

Niespodzianka dla subskrybentów Netflixa – wkrótce na platformę trafi FENOMENALNY i zarazem kultowy serial!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Na rynku istnieje wiele serwisów streamingowych z filmami i serialami, ale niezaprzeczalnym liderem jest Netflix. Aby pozostać na pozycji numer jeden, platforma jest niejako zmuszona do ciągłego aktualizowania zawartości swojej biblioteki. Dziś dowiedzieliśmy się, że już wkrótce na Netflixie zadebiutuje fenomenalny i zarazem kultowy serial sprzed lat, co z pewnością ucieszy bardzo wielu subskrybentów. Zainteresowanym osobom nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

The Office wkrótce na Netflixie

Polski oddział Netflixa właśnie poinformował, że na platformie pojawi się amerykańska wersja kultowego The Office. Wszystkie 9 sezonów uwielbianego serialu, który po dziś dzień jest uważany przez wielu za prawdziwe komediowe arcydzieło, pojawi się na platformie już 23 października, czyli za niecałe 2 miesiące licząc od dzisiaj. Obecnie The Office w Polsce można obejrzeć jedynie na Amazon Prime Video, ale nie da się ukryć, że ten serwis nie jest tak popularny jak Netflix. Pojawienie się tytułowego serialu na omawianej platformie z pewnością da mu drugie życie, bo przypominamy, że pierwszy odcinek The Office został wyemitowany w marcu 2005 roku.

Zobacz także: Ale szkoda… Na dniach Netflix usunie aż 30 KAPITALNYCH filmów! Zobacz ich pełną listę

The Office to opowieść o pracownikach biura firmy papierniczej mieszczącej się w Scranton. Może i opis brzmi nudno, ale to, co wyprawia się w tym serialu, zdecydowanie nie można uznać za nudne. W rolach głównych Steve Carell, John Krasinski, Rainn Wilson i Jenna Fisher. Czekacie na debiut The Office na polskim Netflixie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Netflix Polska

Sprawdź najnowsze wpisy