ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Stranger Things 4 – nowy sezon kultowej produkcji Netfliksa coraz bliżej premiery

Autor: Adrian Celej Kategoria: Seriale

Stranger Things to jeden z bardziej rozpoznawalnych i wciągających seriali, stworzony na zlecenie Netfliksa. Właśnie zamknięty został kolejny etap prac nad wyczekiwanym od 2019 roku czwartym sezonem produkcji.

Stranger Things 4 – zdjęcia zakończone

"Stranger Things" 4

Po niemal roku pracy zakończone zostały zdjęcia do wspomnianego czwartego sezonu Stranger Things. Tę informację przekazał aktor Noah Schnapp, który na planie wciela się w postać Willa Bayersa. Oczywiście to nie koniec prac, teraz wszystko leży w rękach montażystów. Premiera nadal planowana jest na przyszły rok, nie pojawiły się informacje na temat kolejnych opóźnień. W przygotowaniu jest kolejny zwiastun serialu, powinniśmy się spodziewać go w najbliższym czasie.

Stranger Things 4 najbardziej dopracowanym sezonem całej produkcji?

Premiera czwartego sezonu Stranger Things została znacznie opóźniona, co było tłumaczone problemami powstałymi przez pandemię Covid-19. Prace na planie były wielokrotnie przerywane, co wynikało z problemów zdrowotnych ekipy. Z drugiej strony dzięki temu udało się lepiej dopracować scenariusz i finalnie czwarty sezon ma być najambitniejszym w całej historii tego serialu. Inną trudnością w realizacji zdjęć była duża ilość lokalizacji, w których odgrywała się akcja. Nieoficjalnie wiadomo także, że nowy sezon prawdopodobnie będzie miał 9 odcinków.

Źródło: Screen Rant

Sprawdź najnowsze wpisy