Trwają zdjęcia do czwartego sezonu popularnego serialu Netflixa. Scenariusz nowej serii „Stranger Things” ma być dopracowany i dopieszczony, dzięki temu, że twórcy mieli więcej czasu przez opóźnienia spowodowane pandemią koronawirusa. Tak przynajmniej zapewnia producent serialu Shawn Levy. 

Producent chwali scenariusz czwartego sezonu „Stranger Things” 

Levy uważa, że spore opóźnienia w realizacji czwartej serii mają przysłużyć się serialowi. Producent zapewnia fanów czekających na premierę nowej odsłony „Stranger Things”, że dodatkowy czas nie został zmarnowany przez twórców i nazwał scenariusz czwartego sezonu „najlepszym z dotychczasowych”

Pandemia wyraźnie opóźniła prace na planie, a tym samym premierę czwartej serii, której daty ciągle nie znamy. Całe zamieszanie miało jednak pozytywny wpływ, bo umożliwiło braciom Duffer napisanie scenariusza całego sezonu, zanim zaczęliśmy zdjęcia. Mieli też czas, aby przepisać go w sposób, jakiego wcześniej nie było. Ten scenariusz jest wyjątkowy, być może najlepszy z dotychczasowych.  

Po raz pierwszy ekipa weszła na plan w styczniu i zdjęcia miały być realizowane do sierpnia. Po kilku tygodniach prace przerwano i na plan udało się powrócić dopiero na początku października. 14 lutego Netflix pokazał pierwszy teaser czwartego sezonu. Krótki filmik zapowiada powrót postaci szeryfa, w którego wcielił się David Harbour. Opóźnienia spowodowane przez pandemię koronawirusa sprawiły, że nie wiemy, kiedy czwarta seria „Stranger Things” trafi do biblioteki Netflixa. Jeżeli pandemia nie pokrzyżuje już realizacji serialu, to realnym terminem premiery wydaje się ostatni kwartał 2021 roku

 

Z opublikowanego na Twitterze zdjęcia wynika, że czwarty sezon będzie składał się z dziewięciu odcinków. Tyle samo liczył sezon drugi, dwa pozostałe miały po osiem. W obsadzie mają znaleźć się wspomniany David Harbour, a także: Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson oraz Cara Buono.

Źródło: Movieweb.com

Czytaj też: Netflix przymyka oko na udostępnianie kont. Jak wiele osób to wykorzystuje?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik