Wiedźmin 2 data premiery Netflix

Data premiery Wiedźmin 2 ujawniona – możemy też spojrzeć na Lamberta

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Seriale

Data premiery Wiedźmin 2 na Netflix nie jest już tajemnicą. Podczas trwającego dziś WitcherCon w końcu dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat kolejnego sezonu popularnego serialu. Netflix dalej powoli odsłania karty, ale do premiery kolejnych odcinków jeszcze daleko, więc może sobie na to pozwolić.

Data premiery Wiedźmin 2 na Netflix

Wiedźmin 2 Netflix data premiery

Tutaj nie ma co zbytnio przedłużać, bo fani i tak już od dawna czekają na taką informację. Data premiery Wiedźmin 2 została ustalona na 17 grudnia tego roku. I jak to w przypadku większości seriali, które trafiają na platformę, tutaj także dostaniemy od razu cały sezon. Ten będzie składał się z ośmiu odcinków, których tytuły podano do wiadomości. Brzmią one tak:

  • Episode 1 – A Grain of Truth
  • Episode 2 – Kaer Morhen
  • Episode 3 – What Is Lost
  • Episode 4 – Redanian Intelligence
  • Episode 5 – Turn Your Back
  • Episode 6 – Dear Friend
  • Episode 7 – Voleth Meir
  • Episode 8 – [TOP SECRET]

Zobacz też: Jelly Bean kończy swój żywot po 9 latach.

Wiadomo także, że w drugim sezonie Wiedźmina bohaterowi przyjdzie zmierzyć się m.in. z Leszym. To demon lasu oraz pan i władca zwierząt. Będzie można także zobaczyć, jak wygląda Kaer Morhen, czyli „kuźnia wiedźminów”. Na Twitterze pojawiło się bowiem zdjęcie, pokazujące Ciri oraz Lamberta. Dalej jednak nie wiemy o serialu Netflixa wszystkiego. Możemy jednak spodziewać się jeszcze kilku niespodzianek podczas trwającego WitcherCon. W końcu to pierwsze tego typu wydarzenie w historii. Netflix razem z CD Projekt RED przygotowali kilka interesujących paneli, gdzie można się dowiedzieć sporo o świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Drugi sezon Wiedźmina to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali, które wychodzą w tym roku. Drugim jest Stranger Things, ale tutaj dalej czekamy na jakieś konkrety, bo oprócz kilku małych trailerów, nic więcej o produkcji nie zdradzono. Do grudnia jeszcze trochę, ale przynajmniej teraz wiemy, kiedy dokładnie warto wziąć wolne z pracy na oglądanie Wiedźmina.

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy