ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Empik Premium cena

Niższa cena za rok z Empik Premium. I do tego dostęp do HBO GO

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Media

Darmowa dostawa i stałe zniżki na produkty to korzyści oferowane przez Empik Premium. Cena za usługę została obniżona i roczny abonament kosztuje teraz 39,99 zł zamiast 79,99 zł.

Empik Premium w czasie pandemii był darmowy

Sieć sklepów, która słynie ze sprzedaży książek, prasy, muzyki, gier, artykułów biurowych i ozdób, przed rokiem wprowadziła usługę subskrypcyjną Empik Premium. Klienci, którzy zdecydują się płacić stały abonament, otrzymują rabaty, darmowe dostawy i dostęp do specjalnych ofert. Usługa zastąpiła bezpłatny program Mój Empik. Wiosną, po wybuchu pandemii koronawirusa, sieć zdecydowała się za darmo udostępnić usługę Empik Premium. Decyzję tłumaczono jako zachętę do pozostania w domach, korzystania z darmowej dostawy i spędzania wolnego czasu na czytaniu książek, słuchaniu muzyki i audiobooków oraz oglądaniu filmów i seriali. Empik dwukrotnie przedłużał bezpłatny okres korzystania z usługi. W ciągu ostatnich czterech miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło 650 tys. osób. Na jego pierwsze urodziny sieć zdecydowała się wprowadzić promocyjną cenę na roczny abonament.

Na promocji skorzystają obecni i nowi klienci Empik Premium

Promocyjna oferta dotyczy nowych i obecnych klientów. Ci, którzy mieli wcześniej wykupiony dostęp do usługi i zdecydują się go przedłużyć na kolejny rok, będą mogli do 31 sierpnia skorzystać z 30-dniowego dostępu do serwisu streamingowego HBO GO. Cena za roczny abonament Empik Premium została obniżona o 50 proc. – do 39,99 zł, a półroczny o 40 proc. – do 29,99 zł. Jak podkreśla sieć, po przeliczeniu daje to 3,33 zł miesięcznie za pakiet korzyści dla kupujących. Co otrzymujemy w zamian? Dostawę zamówień za 0 zł, 15 proc. stałej zniżki do salonów, do 20 proc. Zniżki na produkty z oferty Empik.com, dostęp do 13 tys. E-booków i audiobooków w Empik Go, utworów w Empik Music, zniżkę do Empik Foto oraz 3 proc. zwrotu za zakupy. Pakiet Empik Premium można przedłużyć lub aktywować przez aplikację Empik, stronę internetową oraz w salonach. 

Przeczytaj też: Koronawirus znowu uderzy w kina. Sprawdź, które będą zamknięte

Sprawdź najnowsze wpisy