Blizzard stracił 63 mln graczy

Przygotujcie się na piekło – Diablo Immortal z datą premiery na PC oraz smartfony

2 minuty czytania
Komentarze

Diablo Immortal zmierza na urządzenia mobilne oraz komputery osobiste. Data premiery tej kontrowersyjnej gry została w końcu oficjalnie potwierdzona. Teraz można zapisywać się do beta testów produkcji. Co ciekawe, ma być możliwość pełnego crossplay między urządzeniami mobilnymi a PC-tami. Zapowiada się więc na ciekawe przeżycie.

Diablo Immortal – data premiery na urządzenia mobilne i PC

Nie ma co dłużej przeciągać. Diablo Immortal pojawi się na urządzenia mobilne (Android/iOS) oraz komputery osobiste już 2 czerwca tego roku. Został więc jeszcze miesiąc z małym hakiem do tego, by oficjalnie móc zstąpić do piekła. Dlatego tytuł można uznawać na kontrowersyjny? Ponieważ to pierwsza produkcja z serii, która została zaprojektowana na urządzenia mobilne. Kiedy Blizzard ogłaszał prace nad Diablo Immortal, wielu fanów bardzo krytycznie podchodziło do tych zapowiedzi. Część graczy mogła już jednak wziąć udział w pierwszych testach produkcji, a i teraz można się do nich zapisywać na stronie developera. Jeżeli więc ktoś tego jeszcze nie zrobił, a chciałby dostawać wcześniej powiadomienia o aktualizacjach i kolejnych testach, to warto to zrobić. Można też wstępnie rejestrować się w sklepie Google Play Store, a Diablo Immortal w wersji na iOS znajdziemy w App Store.

Archanioł Tyrael uznawany jest za zmarłego, a rodzaj ludzki musi stawić czoła skutkom jego czynów. Zepsucie wsącza się w ziemię z odłamków splugawionego Kamienia Świata, który ciągle kryje wielką moc. Słudzy Diablo pragną posiąść moc kamienia i wykorzystać ją, by umożliwić powrót Władcy Grozy. Stań do walki ze starożytnym złem i odkryj nieznaną dotąd historię, łączącą wydarzenia z Diablo II i Diablo III, w zupełnie nowej, fabularnej grze akcji z gatunku MMO na urządzenia mobilne. Teraz zapowiedzianej również na PC, gdzie pojawi się w formie otwartych beta-testów!

Diablo Immortal – opis ze strony Blizzard

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na PC – znasz je wszystkie?

Diablo Immortal może być całkiem ciekawe, ale dobrze wiemy, że fani i tak czekają na Diablo IV. Tutaj niestety gracze muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Mobilne Diablo raczej nie będzie należeć do ulubionych tytułów wśród fanów oryginału, ale zdecydowanie warto dać mu szansę. Tytuł dostępny jest za darmo, więc tym bardziej.

Źródło: Blizzard informacja prasowa

Motyw