Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko

Platformówka dla fanów Donkey Kong od dziś za darmo na Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Dobra platformówka zawsze cieszy, a szczególnie wtedy, kiedy jest za darmo. Od dziś można odbierać za darmo na Epic Games Store tytuł Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko (Yooka-Laylee and the Impossible Lair). Warto jednak przypomnieć, że produkcję można było już kiedyś odebrać za darmo na platformie. Wtedy działo się to w ramach świątecznego rozdawnictwa i mieliśmy na to raptem 24 godzin. Teraz czasu jest na szczęście znacznie więcej.

Gra za darmo od Epic Games Store – Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko

Skąd w tytule tego wpisu nawiązanie do Donkey Kong? Otóż studio odpowiedzialne za Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko stworzyło także Donkey Kong Country. Część osób odpowiedzialna za tą wersję Donkey Konga założyła studio Playtonic Games, więc można powiedzieć, że platformówki znają od podszewki. Ta wyróżnia się tym, że część z plansz poznamy w bardziej tradycyjny sposób (2D), a część już w pełnym trójwymiarze. Tytuł dostępny będzie na Epic Games Store za darmo przez kolejny tydzień, czyli do 10.02 do godziny 17.00.

Yooka i Laylee powracają w nowej platformówce studia Playtonic Games! Dwójka przyjaciół musi ponownie pokrzyżować knowania swojego największego wroga: Capital B. Aby zapobiec zniewoleniu całego królestwa pszczół za pomocą „Rojoumysłu”, bohaterowie muszą dostać się do Niemożliwego Legowiska Capital B. Będzie trudno, ale z pomocą królowej Phoebee i jej Królewskiego Pszczołotalionu misja Yooki i Laylee może zakończyć się pomyślnie! Każdy poziom oferuje piękne, bogate efekty wizualne o dużym poziomie szczegółowości i głębi. Yookę, Laylee i całą masę kolorowych postaci (zarówno dobrych, jak i złych) przedstawiono w oszałamiającej wersji 2,5D.

Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Suicide Squad zalicza opóźnienie.

Epic Games Store poinformowało także, co czeka nas w kolejnym tygodniu. Wtedy za darmo będzie można odebrać Windbound.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy