Premiera Suicide Squad: Kill The Justice League przesunięta na 2023 rok

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Niepokojące informacje docierają do nas zza granicy. Według najnowszych doniesień najbardziej wyczekiwana gra od Rocksteady Studios, czyli Suicide Squad: Kill The Justice League najprawdopodobniej nie ukaże się w 2022 roku.

Nowy Legion Samobójców w przyszłym roku

Suicide Squad: Kill The Justice League

Raport odnośnie głośnej produkcji informuje nas, że premiera gry została przeniesiona na 2023 rok. Warto przypomnieć, że Rocksteady Studios oraz Warner Bros Gaming po raz pierwszy tytuł zapowiedziały jeszcze w 2020 roku. Wówczas deweloperzy planowali wypuszczenie gry w przeciągu dwóch lat. Dynamiczny akcyjniak osadzony w uniwersum Legionu Samobójców ma trafić na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputery osobiste.

Zobacz też: W Fortnite pojawi się nowy pojazd! Potwierdza znany insider

Za doniesienia odpowiedzialny jest serwis Bloomberg. Czytamy tam, że osoby zarządzające Warner Media oraz WB Games zdecydowały się przesunąć debiut Suicide Squad: Kill The Justice League na przyszły rok. Informacje pochodzą z anonimowych źródeł, które ponoć znają etap rozwoju gry. Jeśli doniesienia są prawdziwe, należy spodziewać się, że Rocksteady Studios oraz Warner Bros Gaming wkrótce ogłoszą oficjalnie, że gra nie ukaże się w 2022 roku.

Być może opóźnienie spowodowane jest natłokiem prac nad innymi tytułami. Aktualnie WB Games skoncentrowało się na tym, żeby wydać wraz z Traveller’s Tales grę LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Dodatkowo coraz głośniej mówi się o premierach Hogwarts Legacy oraz Gotham Knights. W takim wypadku przeniesienie premiery dużej gry o Legionie Samobójców na przyszły rok wydaje się być racjonalnie uzasadnione.

Rocksteady Studios w przeszłości opracowywało już tytuły związane z Warner Bros. Mowa tu o czterech grach z uniwersum Batmana (Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight oraz Arkham VR). Suicide Squad: Kill The Justice League ma opierać się głównie na motywie kooperacji i opowiadać historię tytułowego Legionu Samobójców. Niestety więcej informacji na temat nowej gry uzyskamy dopiero w pobliżu jej premiery, czyli najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Źródło: Comicbook

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy