ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mages of Mystralia

Dziś możesz zostać magiem, czyli kolejna darmowa gra na Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Dziś kolejna gra za darmo od Epic Games Store. Wprawdzie to nie tak duży tytuł, jak dawany ostatnio Control czy Prey, ale dalej może być interesujący. Jeżeli bowiem ktoś lubi gry action-adventure, to Mages of Mystralia może być dla niego odpowiednią pozycją. Przypomnijmy, że wcześniej za darmo dawano m.in. Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden czy Vampyr.

Darmowa gra od Epic Games Store – Mages of Mystralia

Mages of Mystralia zebrało naprawdę przyzwoite oceny od graczy i recenzentów, więc może być całkiem ciekawą propozycją. Szczególnie dla fanów gier, którzy nie boją się sprawdzania nowych i nie oszukujmy się, mniejszych tytułów. Ten wygląda naprawdę ciekawie, a jeżeli jest za darmo, to tym bardziej można go sprawdzić. Mages of Mystralia w Epic Games Store można odebrać do 28 grudnia do godziny 17.00.

W królestwie Mystralii potrzebujesz głowy, a nie mięśni, żeby przetrwać. Zmierzysz się z gigantycznymi, potężnymi stworzeniami, przemierzając zdradzieckie tereny. Napotkasz zagadki, które sprawiają kłopot nawet najstarszym mędrcom. A na dodatek czyhają na ciebie pułapki zastawione przez tych, którzy źle Ci życzą. Twoja droga nie będzie prosta. W Mages of Mystralia wcielisz się w postać młodej dziewczyny imieniem Zia, która odkrywa, że urodziła się ze znajomością magii. Niestety, magia jest zabroniona, dlatego Zia musi wyruszyć w podróż, aby zyskać kontrolę nad swoimi mocami. Po drodze spotyka innych wygnanych magów, odkrywa runy o magicznych właściwościach i uświadamia sobie, że może je łączyć na miliony różnych sposobów, tworząc zupełnie nowe zaklęcia. Historia została napisana przez bestsellerowego autora, Eda Greenwoda, twórcę świata fantasy Forgotten Realms dla Dungeons and Dragons, który posłużył jako podstawa dla gier Baldur’s Gate, Neverwinter Nights oraz 170 książek fantasy.

Mages of Mystralia – opis ze Steam

Zobacz też: Android Auto oficjalnie w Polsce.

Powoli zbliżamy się do końca tego maratonu darmowych gier. Jeżeli przecieki się potwierdzą, to ostatnimi produkcjami, które trafią do graczy będą Moving Out, Salt and Sanctuary oraz trylogia Tomb Raider.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy