ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Bungie świętuje swoje 30-lecie – Destiny 2 z nowym pakietem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Bungie świętuje swoje 30-lecie i w związku z tym pojawiło się nowe wydarzenie dla fanów Destiny 2. Teraz gracze będą mogli wziąć udział w nowych wyzwaniach czy dostać nowe skórki. Dodatkowo firma przygotowała kolejną edycję swojego wydarzenia Game2Give, czyli akcji charytatywnej, w której mogą wziąć udział gracze.

Destiny 2 – pakiet na 30-lecie Bungie

Jeżeli jesteście fanami jednej z najpopularniejszych gier od Bungie, to z pewnością zainteresuje Was nowy pakiet. Ten powstał z okazji okrągłej rocznicy powstania firmy i oferuje całkiem sporo zawartości, która może zainteresować graczy. Tak przedstawia ją producent: „(…) wszyscy Strażnicy i Strażniczki mogą przystąpić do gry, aby uzyskać dostęp do zawartości na 30-lecie Bungie, w tym nowej 6-osobowej aktywności z dobieraniem graczy, skrywanych tajemnic, kolekcjonerskich nagród i innych atrakcji. Gracze, którzy chcą doświadczyć jeszcze więcej wrażeń związanych z obchodami 30. rocznicy, mogą zakupić Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie, a następnie zgłębić nowy loch inspirowany Jaskinią Łupów na Kosmodromie, poddać się nostalgii, uzyskując dostęp do egzotycznej wyrzutni rakiet Gjallarhorn wraz z katalizatorem i zebrać nowy oraz klasyczny sprzęt.”

Zawartość pakietu na 30-lecie Bungie

  • Miecz Claymore z gry Myth
  • Legendarną broń z Destiny 1
  • Pancerz z motywem Ciernia
  • Egzotycznego Wróbla Chyżogjallar
  • Zdobienia pancerza inspirowane grą Marathon
  • Zdobienia pancerza Bungie inspirowane modą uliczną i wiele więcej

Zobacz też: Kilka darmowych gier na PC, które można odebrać w nadchodzących dniach.

Nowy zwiastun Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Podczas wczorajszego wręczenia nagród The Games Awards 2021 udostępniono także nowy zwiastun Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Przypomnijmy, że tytuł zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku, a konkretnie to 22 lutego 2022. Widać więc, że pomimo kilku lat na karku, Destiny 2 dalej jest konsekwentnie rozwijane przez Bungie. Takie wsparcie to rzadkość, więc to może cieszyć.

Źródło: Cenega informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy