ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
darmowe gry Godfall

Darmowe gry od Epic Games, ale to nie wszystko, co można teraz „przytulić”

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Pora na kolejne darmowe gry od Epic Games Store, ale w tym tygodniu można odebrać także coś miłego od Steam. Darmowe gry zawsze cieszą, a wiadomo już, że Epic Games szykuje się do powtórki zeszłorocznej akcji, gdzie codziennie do graczy trafiała inna produkcja. Na to będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, ale teraz spójrzmy na to, co platforma przygotowała dla graczy w tym tygodniu.

Darmowe gry od Epic Games – Godfall Challenger Edition

Godfall Challenger Edition

Jak co tydzień na Epic Games Store można odebrać darmowe gry. Tym razem mamy lekką powtórkę z tego, co Sony zaserwowało subskrybentom PlayStation Plus. Pierwszym tytułem jest bowiem Godfall Challenger Edition. To specjalna wersja Godfall, która ogranicza się tylko do trybu muliplayer i to na już sporo wyższym poziomie postaci, niż gdybyśmy zaczynali tytuł od początku. Grę można odebrać do 16 grudnia do godziny 17.00, a jeżeli ktoś chce kupić podstawową wersję, to do 11.12 ta kosztuje na Epic Games Store 30% taniej (97,30 złotych).

Natychmiast uwolnij moc Godfall! God Challenger Edition natychmiast odblokowuje Valorplate na najwyższym poziomie, obsypuje cię punktami umiejętności i wyposaża w cały wachlarz zabójczych broni. Sprawdź się we wszystkich trzech trybach rozgrywki końcowej: Lightbringer, Dreamstones i Ascended Tower of Trials. Pokonaj wrogów, a zdobędziesz łupy godne prawdziwego rycerza zakonu Valorian. Siekaj przeciwników i gromadź łupy w dobieranym trybie współpracy (do trzech graczy), aby pokazać swoje umiejętności, dopracować zestaw ekwipunku i zwyciężać.

Godfall Challenger Edition

Zobacz też: Kto dostał The Game Awards 2021? Spore zaskoczenie, ale „na plus”.

Darmowa gra – Prison Architect

Prison Architect

Kolejną z darmowych produkcji udostępnionych na Epic Games Store jest Prison Architect. Tutaj mówimy już o pełnoprawnej grze, choć nie stworzonej z takim rozmachem, jak miało to miejsce przy Godfall. Tutaj wcielamy się w naczelnika więzienia, a w zasadzie w zarządcę takiego przybytku. Naszym zdaniem będzie nie tylko doglądanie więźniów i pilnowanie, żeby ci nie uciekli, ale także rozwijanie naszego więzienia. Podobnie jak w przypadku Godfall, tutaj także mamy czas do 16 grudnia do 17.00, by odebrać tytuł i przypisać do swojego konta na zawsze.

Tylko wyjątkowo bezwzględny naczelnik zdoła poskromić najbezwzględniejszych więźniów świata. Zaprojektuj i rozwijaj własny zakład karny w grze Prison Architect. Rozporządzaj dostępnymi zasobami w celu optymalizacji więzienia, nie ograniczając przy tym przepływu osadzonych na wypadek powodzi, pożaru, zamieszek lub buntu na wielką skalę. Ubiegaj się o fundusze federalne i przeznaczaj pozyskane w ten sposób środki na walkę z chorobami, działalnością gangów, spory sądowe i nie tylko! Zadbaj o „względną” etykę i bezpieczeństwo w swoim zakładzie karnym, rekrutując pierwszorzędne kadry, w tym uzbrojonych po zęby strażników, psychologów, lekarzy, prawników i donosicieli. Każdy więzień ma inną przeszłość kryminalną. Zapewnij osadzonym niestandardowe programy leczenia, grafiki zatrudnienia i warsztaty resocjalizacyjne. Spróbuj zbiec za wszelką cenę z własnego więzienia o zaostrzonym rygorze w trybie ucieczki lub odpal tryb online i przetestuj jeden z 12 000 zakładów karnych zaprojektowanych przez innych graczy. Bez końca rozwijaj swoje penitencjarne imperium w trybie otwartej rozgrywki.

Prison Architect

Call of Juarez: Gunslinger za darmo na Steam

Call of Juarez Gunslinger

Jeżeli jesteście użytkownikami platformy Steam, to do 14 grudnia (wtorek) do godziny 19.00 możecie przypisać do swojego konta Call of Juarez: Gunslinger. Tytuł stworzony przez Techland przenosi nas do świata Dzikiego Zachodu, a my wcielamy się w rewolwerowca.

Od opuszczonych kopalni złota aż po brudne saloony, Call of Juarez Gunslinger składa hołd legendom o Dzikim Zachodzie. Przeżyj pełną niebezpieczeństw przygodę jako nieustraszony łowca nagród ścigający najsłynniejszych złoczyńców. Zacierając granice między człowiekiem a legendą, ta opowieść odkryje nieznaną dotąd prawdę o wielu wydarzeniach z historii Starego Zachodu.

Call of Juarez: Gunslinger

Źródło: Epic Games Store / Steam

Sprawdź najnowsze wpisy