ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus grudzień 2021

PS Plus na grudzień 2021 – niby super, ale jak się wczytamy, to już nie do końca

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

PS Plus na grudzień 2021 wygląda całkiem ciekawie, ale gry, które dostaną subskrybenci nie są jednak tak interesujące, jak wyglądają na pierwszy rzut oka. Przecieki o tym, co pojawi się w PlayStation Plus pojawiły się już przed kilkoma dniami, ale wtedy nikt nie przypuszczał, że edycja Godfall, która trafi do usługi… nie będzie zawierała opcji dla pojedynczego gracza.

PS Plus na grudzień 2021 – lista gier

Niby zaraz Święta Bożego Narodzenia i gracze mogli spodziewać się dobrej oferty od Sony, to jednak nie do końca mogą być z niej zadowoleni. Widać to na Twitterze, gdzie spora część społeczności wyraziła swoje niezadowolenie. Chodzi konkretnie o jedną produkcję, która zostanie niedługo udostępniona w ramach PS Plus na grudzień 2021. Mowa o Godfall: Challenger Edition, ale o tym za chwilę. Spójrzmy na pełną listę tytułów, które trafią do usługi.

  • LEGO DC Super-Villains
  • Mortal Shell
  • Godfall: Challenger Edition

Zobacz też: Sony opatentowało ciekawy kontroler do… smartfonów.

O ile trudno przyczepić się do LEGO DC Super-Villains czy Mortal Shell, to już sprawa wygląda trochę inaczej w przypadku ostatniej produkcji. Godfall miał być jednym z tych tytułów, który zaprezentuje prawdziwą moc konsoli nowej generacji, ale nie do końca tak się stało. Kiedy ogłoszono, że gra trafi do oferty PS Plus zapewne wiele osób się ucieszyło. Tutaj trzeba jednak ostudzić ich zapał. Otóż Challenger Edition nie jest żadną „wypasioną” wersją gry, a można wręcz powiedzieć, że okrojoną.

Godfall: Challenger Edition to bowiem wycinek gry, który skupia się tylko na multiplayerze. W tej edycji nie ma bowiem dostępu do kampanii single player, a gracze będą mogli się sprawdzić jedynie w trzech trybach: Lightbringer, Dreamstones oraz Ascended Tower of Trials. Te oferują różnego rodzaju rozgrywki, ale dalej jeżeli chcemy mieć dostęp do wszystkiego, należy kupić pełnoprawną wersję gry. Można więc powiedzieć, że gracze dostają wersję demo Godfall. Dodajmy, że jeszcze przez kilka dni dostępne są gry z oferty listopadowej, a te dla PS VR będą dostępne także w grudniu.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy