ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory

Ubisoft daje kolejną grę za darmo na PC – tym razem Splinter Cell

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory jest teraz dostępne za darmo na PC. To już kolejna produkcja, którą oddaje w ręce fanów Ubisoft. Wcześniej można było skorzystać z promocji i przygarnąć Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy, a teraz przyszła pora na zupełnie inne klimaty.

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory za darmo na PC

Jak to zwykle bywa w przypadku promocji na gry, tutaj także mamy ograniczony czas na to, by produkcję odebrać. W tym przypadku możemy to zrobić do 25 listopada do godziny 15.00. Trzeba wejść o TUTAJ i przypisać grę do swojego konta Ubisoft Connect PC. Warto to zrobić, bo choć Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory ma już na karku szesnaście lat, to dalej potrafi być satysfakcjonującą produkcją.

Jest rok 2008. Miasta pogrążają się w ciemnościach… światowe giełdy są sabotowane… hakerzy atakują państwowe systemy obronne… to jest wojna — wojna cybernetyczna. Aby zapobiec tym atakom, tajni agenci infiltrują głębokie tyły terytorium wroga i zbierają kluczowe dane. Jeszcze nigdy nie byli tak blisko przeciwnika. Nazywasz się Sam Fisher. Jesteś elitarnym agentem Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. By osiągnąć cel, będziesz walczyć w zwarciu, zabijać nożem bojowym, strzelać z prototypowego karabinu i używać technik obezwładniających. Podejmiesz się również misji w trybie współpracy, gdzie najgroźniejszą bronią będzie twój zaufany partner. Zmienia się wróg, musisz więc i ty.

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory – opis ze Steam

Zobacz też: Recenzja Hextech Mayhem: A League of Legends Story – warto?

Tytuł jest trzecią pełnoprawną odsłoną serii, która swojego czasu była wyjątkowo popularna. Gracze wcielają się tutaj w postać Sama Fishera, który jest wyjątkowo uzdolnionym człowiekiem. W końcu jest tajnym agentem, a to już coś oznacza. Sama gra to połączenie skradanki z tytułem akcji, ale gracze powinni przygotować się na znacznie więcej tego pierwszego. Warto wypróbować Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory skoro jest teraz za darmo.

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy