ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Games with Gold

Oferta Games with Gold na listopad 2021 – jest Batman jest dobrze

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Wiemy już, jakie gry pojawią się w Games with Gold dla posiadaczy subskrypcji Microsoftu. Tym razem, podobnie zresztą jak w poprzednich miesiącach, nie ma co liczyć na duże produkcje. Cieszyć może obecność gry z Batmanem, choć w tym przypadku mówimy o wersji LEGO. Jednak te produkcje zawsze trzymały odpowiednio wysoki poziom.

Oferta Games with Gold na listopad 2021

Jeżeli subskrybujecie usługę Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, to co miesiąc do swojego konta możecie przypisać darmowe produkcje. Te nie są może najwyższych lotów. Od jakiegoś już czasu widać, że Microsoft mocniej inwestuje w swoją kolejną usługę, czy Xbox Game Pass. Tam przecież trafiają nowe tytuły i to kilkanaście miesięcznie. Do tego często są to produkcje, które tego samego dnia mają swoją premierę. Jednak w przypadku Games with Gold gry przypisane do naszego konta, zostają z nami tak długo, dopóki opłacamy abonament. W Xbox Game Pass może zdarzyć się tak, że tytuł z usługi po prostu zniknie. Przechodząc do meritum, oferta Games with Gold na listopad 2021 prezentuje się następująco.

  • Moving Out (w dniach 1 – 30 listopada) – dostępność dla Xbox One, Xbox Series X|S
  • Kingdom Two Crowns (w dniach 16 listopada – 15 grudnia) – dostępność dla Xbox One, Xbox Series X|S
  • Rocket Knight (w dniach 1 – 15 listopada) – dostępność dla Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  • LEGO Batman 2 DC Super Heroes (w dniach 16 – 30 listopada) – dostępność dla Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Zobacz też: Listopadowa oferta PlayStation Plus z dodatkowymi grami dla PS VR.

Jak widać, nie są to ani najnowsze tytuły, ani takie, o których wszyscy słyszeli. Najpopularniejsze wydaje się być tutaj LEGO Batman, które może być całkiem ciekawe. Pod warunkiem, że produkcji nie ograło się w czasie jej premiery. Ta miała miejsce jeszcze w 2012 roku, więc już trochę czasu upłynęło. Najnowszą produkcją w zestawieniu jest Moving Out, który na rynku pojawił się w zeszłym roku.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy