ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
waria Among Us

Among Us trafi na Xbox oraz PlayStation – gra coraz popularniejsza

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Wiedzieliśmy już, że Among Us trafi na konsole Xbox oraz PlayStation. Jednak dopiero teraz poznaliśmy datę debiutu gry na obu sprzętach. Posiadacze konsoli Xbox i abonamentu Xbox Game Pass powinni być zadowoleni, ponieważ tytuł trafi tam od razu. Jednak będzie go można kupić także w wersji cyfrowej i to za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Among Us trafi na Xbox oraz PlayStation

Among Us Xbox

Sukces Among Us jest niezaprzeczalny i dość nagły. Tytuł powstał sporo wcześniej zanim udało mu się przebić do świadomości graczy na całym świecie. Produkcja dostępna jest na smartfonach, ale także i komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. Niedługo do tego zacnego grona dołączą także konsole Xbox oraz PlayStation. Among Us zadebiutuje na obu platformach już 14 grudnia tego roku i oczywiście w formie cyfrowej. Również od 14 grudnia będzie można sprawdzać produkcję w abonamencie Xbox Game Pass, więc osoby, które go opłacają, zrobić to będą mogły „za darmo”.

Among Us dostępny będzie na obu generacjach konsol. W przypadku Xbox-a mówimy więc o Xbox Series X|S oraz Xbox One. Jeżeli chodzi o PlayStation, będą to PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Tytuł wyceniono na niecałe 5 dolarów (4,99), czyli około 20 złotych. To cena porównywalna do tej, która obowiązuje dla wersji na PC-ty, więc fani konsolowej rozrywki nie mają tutaj powodów do narzekań.

Zobacz też: Xbox Series X doczekał się nowych kart rozszerzeń pamięci – dobrze mieć wybór.

Among Us Ejected Edition

Co ciekawe, tytuł ma pojawić się na rynku także w wersji z fizycznym nośnikiem. Debiut tej wersji zapowiedziano na grudzień. W skład zestawu nazwanego Ejected Edition pojawi się oprócz gry także pluszowa zabawka, czapka, smycz do kluczy, naklejki czy… koc. Do tego dojdzie także specjalny zestaw tapet, które będzie można pobrać na smartfona. Całość ma być zapakowana w gustowne pudełko, więc fani powinni być zadowoleni.

Źródło: InnerSloth

Sprawdź najnowsze wpisy