ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Karty rozszerzeń xbox series x seagate

Mało miejsca na Xbox Series X? Oto nowe karty rozszerzeń pamięci od Seagate

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Microsoft postanowiło wprowadzić do oferty nowe karty rozszerzeń pamięci dla konsoli Xbox Series X. Ponownie ich producentem jest Seagate. Tym razem użytkownicy konsol nowej generacji będą mieli do wyboru dwie nowe pojemności. To dobra wiadomość, bo przecież nie każdy potrzebuje aż 1 TB dodatkowej przestrzeni.

Nowe karty rozszerzeń pamięci do Xbox Series X

Karty rozszerzeń xbox series x seagate

Microsoft postanowił dać swoim klientom możliwość wyboru nowych pojemności, jeżeli chodzi o kart rozszerzeń. Do tej pory można było skorzystać jedynie z opcji, gdzie karta miała pojemność 1 TB. Obecnie taka karta kosztuje w sklepie Microsoftu 1059 złotych. W Polsce nie ma jeszcze możliwości zamawiania nowych wersji, bo te dopiero wchodzą na rynek w Stanach Zjednoczonych, ale to powinno się niedługo zmienić. Do sprzedaży trafią dwie nowe karty.

  • Seagate Storage Expansion Card 512 GB – cena 139,99 dolarów (około 555 złotych)
  • Seagate Storage Expansion Card 2 TB – cena 399,99 dolarów (około 1585 złotych)

Karta rozszerzenia pamięci Seagate do konsoli Xbox Series X|S zapewnia dodatkowy 1 TB pamięci zewnętrznej przy zachowaniu tej samej wysokiej szybkości i wydajności co w przypadku wewnętrznego dysku SSD konsoli, aby zapewnić Ci jeszcze większą przyjemność z gry. 1 TB dodatkowego miejsca na dysku oznacza, że masz dużo miejsca na powiększanie biblioteki gier. Po prostu podłącz i graj albo wyjmij kartę i zabierz gry ze sobą. Jeśli chcesz rozszerzyć pamięć swojej konsoli, ta karta pozwoli Ci osiągnąć taką samą wydajność jak architektura Xbox Velocity podczas grania w gry zoptymalizowane pod kątem konsoli Xbox Series X|S.

Opis ze strony Microsoft dla karty 1 TB

Zobacz też: Tak mógł wyglądać Tomb Raider w wersji horrorowej.

Nic nowego w tych kartach nie znajdziemy. Różnią się jedynie pojemnością i mają gwarantować takie same prędkości, co zamontowany w konsoli dysk. Teraz można tylko czekać na debiut kart Seagate w Polsce.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy