Syberia The World Before pc

Syberia The World Before w końcu z datą premiery i nową zapowiedzią

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Syberia The World Before doczekała się nowej zapowiedzi oraz daty premiery na PC-tach. O tym, czy gra pojawi się na konsolach jeszcze nic nie wiadomo, ale można trzymać kciuki, by tak się stało. Na kolejną część Syberii fani czekają już od lat, ale w tym roku w końcu będą mogli w nią zagrać.

Syberia The World Before – data premiery i zapowiedź

Trudno uwierzyć w to, że pierwsza Syberia pojawiła się na rynku prawie 20 lat temu. Pierwsza zapowiedź Syberia The World Before ujrzała światło dzienne cztery lata temu, więc fani gier z tej serii muszą być wyjątkowo cierpliwi. Teraz studio Microids ogłosiło, że premiera nowej odsłony odbędzie się 10 grudnia tego roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych, a na Steam można go już zamawiać w przedsprzedaży.

Vaghen, rok 1937: Dana Roze to 17-letnia dziewczyna, która rozpoczyna fantastyczną karierę pianistki. Ale jej przyszłość zapowiada się mroczniej z chwilą, gdy faszystowskie zagrożenie Brunatnego Cienia zawisa nad Europą w przededniu II wojny światowej. Tajga, rok 2004: Kate Walker stara się za wszelką cenę przeżyć w kopalni soli, w której została uwięziona, gdy nagle tragiczne wydarzenie zmusza ją do rozpoczęcia nowej przygody w poszukiwaniu swojej tożsamości. / Rozpocznij przygodę przemierzając kontynenty i epoki. Zagraj zarówno w roli Kate Walker, jak i Dana Roze i rozwikłaj zbyt długo ukrywane tajemnice. Poznaj fantastyczny i poetycki świat Benoîta Sokala, pełen olśniewających scenerii i kultowych postaci. Rozwiąż trudne łamigłówki i enigmy, które stanowią tradycję tej sagi. Odkryj bogatą i wciągającą historię z bezprecedensowymi wyzwaniami, pełną pasjonujących dialogów. Daj się ponieść oryginalnej, symfonicznej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Inona Zura (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia).

Syberia The World Before

Zobacz też: Bruce Willis wystąpił i nie wystąpił w reklamie, a wszystko dzięki deepfake.

Dobra wiadomość jest też taka, że w nową Syberię będą mogli grać także ci, którzy nie znają poprzednich części. Teraz można tylko czekać na premierę i mieć nadzieję, że ta się już nie przesunie.

Źródło: Steam

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy