A plague tale

Duży hit za darmo na Epic Games Store, a do tego jeszcze jedna gra

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Tym razem Epic Games Store przygotowało naprawdę duży hit, który dostępny będzie za darmo. Razem z nim mniejsza, ale wcale nie gorsza produkcja. Oba tytuły można przypisać do swojego konta na Epic Games Store i mieć gry na własność już zawsze. Warunkiem jest to, by zrobić to w ciągu tygodnia.

Darmowe gry na Epic Games Store – A Plague Tale: Innocence i Mint

Epic Games darmowe A plague tale

Od dziś do kolejnego czwartku (12.08 do 17.00) można przypisywać do swojego konta dwie ciekawe produkcje. Pierwszą z nich jest duży hit, czyli A Plague Tale: Innocence. Ten ostatnio dostępny był w PlayStation Plus, a tam jednak trzeba opłacać abonament. W tym przypadku wystarczy więc tylko konto na platformie, by cieszyć się z darmowej produkcji. Warto ją sprawdzić, bo choć tytuł zapowiadał się niepozornie, to stał się gigantycznym hitem na całym świecie. Druga z produkcji to Mint i ta nie każdemu może przypaść do gustu, ale warto dać jej szanse. Poniżej znajdziecie opisy obu gier.

Poznaj ponurą historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo podczas rozdzierającej serce podróży w najczarniejszej godzinie ludzkości. Ścigani przez żołnierzy Inkwizycji i otoczeni zewsząd przez dzikie hordy szczurów, Amicia i Hugo zbliżą się do siebie i zbudują wzajemne zaufanie. Próbując przetrwać wbrew przytłaczającym przeciwnościom losu, będą musieli walczyć, aby odnaleźć sens istnienia w tym brutalnym i bezwzględnym świecie.

A Plague Tale: Innocence – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Netflix podnosi ceny w Polsce, ale też je… obniża.

Mint

„Minit” to osobliwa krótka przygoda rozgrywana w 60-sekundowych podejściach. Opuść bezpieczny dom, by pomóc niezwykłym postaciom, odkryć niezliczone sekrety i pokonać niebezpiecznych wrogów — wszystko w nadziei na pozbycie się dość niefortunnej klątwy, która skraca każdy dzień do jednej minuty. „Minit” jest owocem współpracy Kitty Calis, Jana Willema Nijmana, Jukio Kallio i Dominika Johanna.

Mint – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy