PS Plus

Oferta PS Plus na sierpień 2021 – gracze nie będą zachwyceni

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Oferta PS Plus na sierpień 2021 została oficjalnie zaprezentowana. Niestety, ale pierwsze plotki się potwierdziły i zestaw gier nie jest… oszałamiający. Wprawdzie wakacje to czas zastojów i nikt raczej nie spodziewał się tytułów AAA, ale mimo wszystko gracze liczyli na coś więcej. Tymczasem sierpniowa oferta dla subskrybentów PlayStation Plus to będzie zawód dla wielu graczy.

Oferta PS Plus na sierpień 2021 – lista gier

Podobnie jak w poprzednich miesiącach, teraz także dostępne będą trzy produkcje, które będzie można przypisać do swojego konta. Oferta PS Plus na sierpień 2021 jest mocno… średnia. Sony postawiło na tytuły, które niespecjalnie przyciągają, co nie oznacza, że są złe. Brakuje jednak jakiegoś mocniejszego „haczyka”, który przyciągnie niezdecydowanych do subskrypcji. Tak prezentuje się lista gier w PS Plus na sierpień.

  • Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS4)
  • Hunter’s Arena: Legends (PS4/PS5)

Tym razem w powyższe tytuły będą mogli zagrać gracze posiadający PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Nawet w przypadku zupełnie nowej gry, czyli Hunter’s Arena: Legends. Ta produkcja ma być „wabikiem” na graczy, a mówimy tutaj o tych, którzy uwielbiają rozgrywki sieciowe. W tytule będzie mogło się spotkać do 30 graczy (PvP oraz PvE), a całość jest osadzona w klimatach fantasy. Sieciowa rozgrywka może przyciągnąć społeczność, a sama obecność gry w subskrypcji PS Plus zapewne mocno jej pomoże.

Zobacz też: WhatsApp z nową funkcją, o którą prosili użytkownicy.

Pozostałe dwa tytuły w PS Plus na sierpień to już zupełnie inna półka. Gracze będą mogli spróbować swoich sił w tenisie, czyli bądźmy szczerzy, sporcie, który przed ekranem nie jest tak wciągający, jak na korcie. Ostatnią z „darmowych” produkcji będzie Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, czyli całkiem przyjemne i zabawne spojrzenie na walkę roślin z zombie.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy