WhatsApp wyciek numerów telefonów

WhatsApp otrzyma funkcję, o którą prosiło wiele osób! Irytujące ograniczenie odejdzie w zapomnienie

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

WhatsApp to zdecydowanie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego każdego dnia korzystają miliony osób. Facebook nie przestaje ulepszać swojego kluczowego produktu, dlatego nikogo nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że już wkrótce WhatsApp doczeka się kolejnej świetnej funkcji. Rozwiązanie zmierzające do aplikacji z pewnością ucieszy wielu użytkowników, bo sprawi, że irytujące ograniczenie w końcu odejdzie w zapomnienie. Lepiej późno niż wcale!

WhatsApp z funkcją pozwalającą przenosić historię czatów pomiędzy systemami

Serwis WABetaInfo znany z przeczesywania kodu popularnych aplikacji w poszukiwaniu niewydanych jeszcze funkcji oznajmił, że już niedługo WhatsApp otrzyma funkcję pozwalającą przenosić historię czatów z iPhone’ów na smartfony z Androidem. Na chwilę obecną transfer konwersacji jest możliwy tylko pomiędzy urządzeniami z tym samym systemem operacyjnym, co bez wątpienia można uznać za irytujące ograniczenie. Zmiana smartfona na taki z innym systemem nareszcie przestanie się wiązać z koniecznością utraty historii rozmów w tytułowej aplikacji.

Zobacz także: Samsung ogłasza betę nakładki One UI 4.0 bazującej na Androidzie 12! Testerzy poszukiwani

Ujawnione zrzuty ekranu niedokończonej jeszcze funkcji pokazują, że w aplikacji na iOS pojawi się stosowna zakładka pozwalająca na omawiany transfer. Z kolei cały proces można obejrzeć na wideo umieszczonym w powyższym tweecie. Mimo że cały czas mówimy o przenoszeniu historii czatów z iOS na Androida, to według WABetaInfo odwrotna kolejność również ma być możliwa (Android > iOS). Na razie ciężko powiedzieć, kiedy omawiana funkcja zostanie udostępniona użytkownikom WhatsAppa, choć raczej długo już nie poczekamy. A wy co sądzicie o tym rozwiązaniu? Przyda się? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy