syberia za darmo PC

W sam raz na ochłodę – Syberia i Syberia II teraz za darmo na PC

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Syberia oraz Syberia II dostępne są teraz za darmo na PC. Platforma GOG postanowiła zrobić niespodziankę fanom i udostępnić dwie produkcje bez pobierania opłat. Mówimy tutaj o grach w pełnej polskiej wersji językowej, więc tym bardziej można się nimi zainteresować.

Syberia i Syberia II za darmo na GOG

syberia za darmo PC
Fot. GOG

Obie Syberie to produkcje, które zyskały ogromną popularność i uwielbienie wśród fanów „przygodówek”. Teoretycznie powinniśmy dostać kolejną odsłonę serii jeszcze w tym roku. Jednak o Syberia: The World Before trochę ucichło i trudno oceniać, czy faktycznie doczekamy się jej premiery niedługo. Teraz za to można mieć Syberię I i II za darmo na GOG. Nic tylko brać.

Kate Walker, młoda i ambitna prawniczka z Nowego Jorku, otrzymuje na pierwszy rzut oka proste zlecenie. Ma się zająć sprzedażą starej fabryki ukrytej w alpejskiej dolinie, a potem wrócić prosto do domu. Zabierając się za to zadanie, nie miała pojęcia, że wywróci ono jej życie do góry nogami. Przejeżdżając przez Europę, od zachodu do dalekich krańców wschodniej Rosji, spotyka wiele niesamowitych postaci i miejsca pełnych zadziwiających maszyn oraz wspaniałej atmosfery. Próbując znaleźć Hansa, genialnego wynalazcę, i klucz do odkrycia tajemnicy Syberii, przemierzy zarówno ląd, jak i czas w wyprawie, która zakwestionuje to, co do tej pory ceniła, a umowa, której podpisanie miała nadzorować, zmieni jej życie.

Syberia

Zobacz też: Windows 365 oficjalnie zaprezentowany – chmura na pierwszym miejscu.

Przemierzywszy wschodnią i zachodnią Europę w poszukiwaniu spadkobiercy, Kate Walker ostatecznie ukończyła swą długą i trudną podróż, zdobywając podpis Hansa Voralberga i doprowadzając do końca wykup fabryki maszyn. Misja ukończona? Możliwe, ale nie dla niej… Teraz niezwykła para, młoda Kate Walker i stary, ekscentryczny Hans Voralberg, wyrusza razem w podróż, poszukując ostatniego z legendarnych syberyjskich mamutów w sercu dawno zapomnianego świata. Surrealistyczne zadanie, którego Hans podjął się kilka lat temu, zostanie ukończone, gdy razem z Kate zmierzy się z przeszkodami dużo groźniejszymi niż przedtem, wystawiając na próbę swoją odwagę i determinację. Mistyczna Syberia oczekuje ich przybycia.

Syberia II

Źródło: GOG

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy