gameplay Dying Light 2

Nowy gameplay z Dying Light 2 – masa potworów, która utrudni życie graczom

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Nowy gameplay z Dying Light 2 od Techland zaostrza apetyt przed grudniową premierą gry. Do premiery jeszcze daleko, ale widać, że studio dawkuje informacje, by odpowiednio podgrzać atmosferę. Fani na nową odsłonę produkcji czekają już dobrych kilka lat, ale wygląda na to, że efekty będą więcej, niż zadowalające.

Nowy gameplay z Dying Light 2

Techland bardzo ostrożnie podchodzi do promowania swojego nowego tytułu. Patrząc na to, jak na takiej „nachalnej” promocji wyszedł CD Projekt RED, to chyba dobre podejście. Nie ma co jednak przyrównywać Cyberpunk 2077 do Dying Light 2, ponieważ obie produkcje łączy w zasadzie tylko jedno. W obu przypadkach będziemy patrzyli na świat oczami bohatera. Zupełnie inne środowisko i mechaniki gry sprawiają, że po tytuł może sięgnąć zupełnie inna publiczność. Dying Light 2 Stay Human będzie o wiele bardziej rozbudowany, niż pierwsza część gry i wprowadzi wiele nowego.

W tym także nowych przeciwników, którzy będą czyhali na życie protagonisty. To na nich skupił się nowy materiał, który opublikował Techland. Zobaczyliśmy nie tylko nowy gameplay z Dying Light 2, ale także poznaliśmy także historię niektórych zarażonych „od kuchni”. Wiadomo było, że promienie słoneczne sprawiają, że zarażeni poruszają się wolniej i w dzień można czuć się bezpiecznym. Teraz to może się trochę zmienić, a tak przynajmniej zapowiada wspomniany gameplay. Jego końcówka przypomina trochę fragment filmu „I Am Legend”, ale to akurat można uznać za plus.

Zobacz też: realme 7 dostaje aktualizację do Android 11.

Niedługo w sklepach pojawić ma się także komiks rozwijający uniwersum z gry, ale będzie go można także dostać w formie cyfrowej na stronie developera. Techland przygotował także specjalną ankietę na swojej stronie internetowej, gdzie można sprawdzić, którym potworem z Dying Light 2 się jest. Im bliżej premiery produkcji, tym więcej intrygujących materiałów otrzymujemy. Oby finałowy produkt sprostał wymaganiom fanów.

Źródło: Techland

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy