Realme 7 - smartfon do 1000 zł

Realme 7 dostaje aktualizację do Androida 11 wraz z Realme UI 2.0

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Realme to bardzo lubiana marka, która cieszy się coraz większą popularnością. W portfolio producenta można znaleźć przede wszystkim smartfony, a skoro o smartfonach mowa, to udany model Realme 7 z zeszłego roku właśnie zaczął otrzymywać stabilną aktualizację do Androida 11 wraz z Realme UI 2.0. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Realme 7 z Androidem 11 i Realme UI 2.0

Realme 7

Rodzina Realme 7 została oficjalnie zaprezentowana w październiku ubiegłego roku. Sercem tytułowego modelu jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G95 wspierany przez 4/6/8 GB RAM-u i 64 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt trafił na rynek z Androidem 10, ale na forach społeczności Realme użytkownicy donoszą, że aktualizacja do Androida 11 została już udostępniona. Z informacji podanych na platformie wynika, że w pierwszej kolejności otrzymują ją osoby, które brały udział w otwartych beta testach.

Zobacz także: [Porównanie] realme GT 5G czy Xiaomi Mi 11i? Którego taniego flagowca warto wybrać?

Uaktualnienie zostało oznaczone ciągiem znaków RMX2151_11_C.08 i waży 640 MB, czyli stosunkowo niedużo. Oczywiście wraz z Androidem 11 i lipcową poprawką zabezpieczeń użytkownicy mogą liczyć też na Realme UI 2.0, czyli nową wersję autorskiej nakładki tytułowego producenta. Ciężko powiedzieć, kiedy omawiana aktualizacja pojawi się w Polsce, choć niewykluczone, że już w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch. Warto jednak pamiętać, że nowe wersje oprogramowania zazwyczaj są rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy