Overcooked 2 darmowe

Gotujcie się do walki – nowe darmowe gry od Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Wpadły właśnie dwie nowe i darmowe gry od Epic Games Store. Tym razem nie są to tak duże tytuły, jak Control, które można było odebrać przez zeszły tydzień. Teraz platforma postawiła na mniej znane produkcje, ale dalej warte polecenia. Szczególnie wtedy, kiedy lubimy gotować i zabijać demony wypełzające z piekła.

Darmowe gry od Epic Games Store – Overcooked! 2 i Hell is other demons

Hell is other demons darmowe gry Epic Games

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Epic Games rozdaje niektóre produkcje za darmo. Firma postawiła na taki sposób, by przyciągnąć do siebie klientów i ten działa, choć finansowo może się nie opłacać. Czasami trafiają się naprawdę duże tytuł, jak wspomniany Control lub kiedyś GTA V, a czasami do graczy trafiają mniejsze produkcje. I tak też jest tym razem, bo przez najbliższy tydzień (do 24.06 do 17.00) będzie można odebrać dwie produkcje za darmo. Wystarczy mieć konto na platformie i w tym czasie przypisać je do swojego konta.

Pierwszym z tytułów jest Overcooked! 2, czyli trochę inne spojrzenie na gotowanie. Teoretycznie chodzi o przygotowywanie potraw, ale dużo tutaj zmienia miejsce, gdzie mamy to robić. Warto się przygotować na duże wyzwania i sporo zabawy, bo Overcooked! 2 jest wciągającym i zabawnym spojrzeniem na świat kucharzy.

Już raz uratowaliście świat przed nienasyconymi potworami. Teraz pojawiło się nowe zagrożenie – czas wrócić do kuchni i poskromić głód Unbread! Przemierzajcie nową mapę drogą lądową, morską i powietrzną. Gotujcie w nowych lokalizacjach – od restauracji sushi po szkoły magii, kopalnie, a nawet planety kosmitów! Podróżujcie po świecie, przyrządzając nowe przepisy na każde podniebienie – w tym sushi, ciasta, hamburgery i pizze.

Opis Overcooked! 2

Zobacz też: Huawei FreeBuds 4 to nowe słuchawki, które warto znać.

Drugą z darmowych gier jest Hell is other demons, czyli bardzo klasyczne spojrzenie na gry typu arcade. Jeżeli niestraszna Wam pikselowa oprawa graficzna oraz walki z piekielnymi demonami, to warto skorzystać z oferty Epic i przypisać grę do swojego konta. Nawet w sytuacji, jeżeli nie zamierzacie jej teraz ogrywać.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy