FreeBuds 4 Huawei słuchawki

Huawei FreeBuds 4 to nowość, którą po prostu trzeba znać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Huawei FreeBuds 4 to jedna z nowości, którą dziś wprowadził Huawei na nasz rynek. Bezprzewodowe słuchawki z innowacyjną funkcją Adaptive Ear-Matching mogą być sprzętem, który będzie nam towarzyszył przez bardzo długo. Wiele na to wskazuje, ponieważ Huawei nie stworzył tylko kolejnych słuchawek bezprzewodowych, ale zadbał o to, by wyróżniały się z tłumu mu podobnych. Co trzeba wiedzieć o nowych FreeBuds 4?

Huawei FreeBuds 4 – innowacyjne słuchawki w dobrej cenie

FreeBuds 4 Huawei słuchawki

To pierwsze tego typu słuchawki TWS, które korzystają z nowej funkcji AEM. Huawei FreeBuds 4 korzystają z Adaptive Ear-Matching, by lepiej dopasowywać się do kanału słuchowego użytkownika. W ten sposób sprzęt jest w stanie lepiej dostosowywać poziom redukcji szumów z otoczenia, a tym samym wpływać na poczucie komfortu słuchającego. Oprócz AEM nowe FreeBuds wyposażone są także w system redukcji szumów z otoczenia ANC, a wykorzystują do tego hybrydową technologię podwójnych mikrofonów. To też pierwsze tego typu rozwiązanie w słuchawkach typu open-fit.

Huawei FreeBuds 4 korzystają z lekkiej, a przy tym wytrzymałej membrany kompozytowej z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP). To pozwala zminimalizować zniekształcenia dźwięku oraz uzyskać przejrzyste tony średnie i wysokie. Wykorzystano tutaj także dynamiczne przetworniki, a ich duża średnica (14,3 mm) przekłada się na większą amplitudę drgań oraz mocniejszy bas. W zestawieniu z FreeBuds 3 nowe słuchawki generują dźwięk o natężeniu 15% wyższym, a to dzięki udoskonalonym minitubom basowym.

Zobacz też: Recenzja Huawei MateBook 14 2021 – co dobrego przynosi odświeżona wersja laptopa?

Słuchawki można łączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie, a jedna waży zaledwie 4,1 grama (etui 38 gramów).  Huawei FreeBuds 4 oferują 4 godziny pracy (z wyłączonym ANC), a ten czas można przedłużyć do 22 godziny, kiedy używane są razem z etui ładującym. Z włączonym ANC muzykę można odtwarzać przez 2,5 godziny. Nie zabrakło funkcji szybkiego ładowania, dzięki której 15 minut ładowania zapewnia kolejne 2,5 godziny pracy.

Cena Huawei FreeBuds 4 – przedsprzedaż i promocja

FreeBuds 4 przedsprzedaż promocja

Słuchawki Huawei FreeBuds 4 trafiły dziś do przedsprzedaży i od razu doczekały się promocji. Przedsprzedaż potrwa do 8 lipca, ale nie warto zwlekać z zakupem zbyt długo. W tym czasie sprzęt będzie nas kosztował jedynie 599 złotych. Później zapłacimy za niego 100 złotych więcej.

Urządzenie dostępne jest w Polsce w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz srebrnym. Huawei oferuje w swoim sklepie także zakup w formie ratalnej (16,64 zł x 36 rat 0%).

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy