ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus

PS Plus na 12 miesięcy – świetna promocja dla tych, którzy nie mają subskrypcji

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

PS Plus na 12 miesięcy nie należy do tanich, jeżeli kupuje się go jednorazowo. Teraz jednak pojawiła się promocja, która obniża cenę subskrypcji o 25 procent. Jednak jak to bywa w przypadku podobnego rodzaju ofert, są pewne ograniczenia i nie każdy może z takiej okazji skorzystać. I niestety, ale Sony postawiło na wariant, gdzie obecni posiadacze PlayStation Plus, nie mogą wziąć udziału w promocji.

PS Plus na 12 miesięcy – promocja

PS Plus na 12 miesięcy promocja

Oferta PlayStation Plus to coś, z czego muszą korzystać gracze, jeżeli chcą brać udział w rozgrywkach multiplayerowych. Jednak sam PS Plus to także tytuły, które co miesiąc są udostępniane abonentom, którzy regularnie opłacają usługę. W marcu można pobierać Final Fantasy VII Remake, Destruction AllStars, Remnant: From the Ashes, Maquette oraz Farpoint. W takie produkcje można grać, dopóki ma się opłacony abonament. Miesięczny dostęp kosztuje 37 złotych, za 3 miesiące zapłacimy 100 złotych, a za cały rok 240 złotych. I ta ostatnia opcja została teraz solidnie przeceniona.

PS Plus na 12 miesięcy można kupić w cenie 180 złotych. To płatność jednorazowa, ale miesięcznie wychodzi już 15 złotych, więc naprawdę przyjemnie. Jest jednak haczyk, a mianowicie taki, że promocja na PS Plus obowiązuje dla tych, którzy nie mają aktywnej subskrypcji. Czyli dla tych graczy, którzy albo są nowymi użytkownikami lub w danej chwili nie mają odnowionego PS Plus. Promocja trwa do 23.03 do godziny 11.00 naszego czasu i wykupić roczną subskrypcję można na stronie PlayStation.

Zobacz też: Co ma przynieść nowa aktualizacja do Cyberpunk 2077?

Jeżeli ktoś ma właśnie aktywną subskrypcję PS Plus, to niestety nie ma możliwości jej anulowania i wykupienia PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Owszem, subskrypcję można wyłączyć, ale ta i tak będzie trwała do czasu, kiedy została wykupiona. Na Facebooku Sony w komentarzach stwierdziło, że ma pojawić się także promocja dla aktywnych subskrybentów PS Plus, ale nie wiadomo, kiedy ma być przedstawiona. Ani tym bardziej, jakie będą jej warunki.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy