ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja 1.2 do Cyberpunk 2077 z pierwszymi szczegółami

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Trzeba przyznać, że Cyberpunk 2077 nie spełnił dużych oczekiwań graczy na całym świecie. Mimo że historia przedstawiona w tej grze stoi na bardzo wysokim poziomie i nawet po jej zakończeniu ciężko w to wszystko uwierzyć, tak poziom techniczny gry pozostawia nadal wiele do życzenia. Nie zmieniły tego dotychczasowe łatki, w których deweloperzy skupili się tak naprawdę na usprawnieniu wersji konsolowych, które były wręcz tragiczne. Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat aktualizacji 1.2, w które poprawionych zostanie kilka irytujących błędów.

Aktualizacja 1.2 do Cyberpunk 2077 naprawi kilka irytujących błędów

aktualizacja 1.2 Cyberpunk 2077

Najnowszy patch miał zostać opublikowany w zeszłym miesiącu, jednak w wyniku ataku hakerskiego prace nad nim zostały opóźnione. Twórcy dostali więc kilka dodatkowych tygodni na dopracowanie tytułu i miejmy nadzieję, że aktualizacja 1.2 do Cyberpunk 2077 sprawi, że chociaż w części będzie obiecaną grą. CD Projekt RED przedstawił pierwsze szczegóły dotyczące najnowszego patcha, a całość ukazana jest w formie reportażu na silniku gry. Na pierwszy ogień poszło zachowanie policji. Gracze już od dnia premiery narzekali, że nie mogli uprawiać na ulicach Night City typowej samowolki. Wszystko za sprawą policji, która po chwili teleportowała się za plecami graczy. Według zapewnień twórców mundurowi będą teraz potrzebowali trochę więcej czasu, żeby doszło do konfrontacji ze sterowanym przez graczy bohaterem.

Zobacz także: Square Enix próbuje za wszelką cenę ratować Marvel’s Avengers

Oprócz tego odświeżony zostanie system jazdy. Trzeba przyznać, że niektóre pojazdy prowadziło się wręcz topornie i przemierzanie miasta pojazdem potrafiło być niemiłym doświadczeniem. Twórcy zadbali tym razem o dodanie możliwości korekcji czułości sterowania. W patchu 1.2 do Cyberpunk 2077 zostanie dodana również funkcja odblokowania pojazdu, który potrafił zatrzymać się na przeszkodzie. Niestety nadal nie wiadomo kiedy patch trafi do Cyberpunk 2077. Należy się jednak spodziewać, że nie jest to pełna lista zmian, a twórcy w pocie czoła pracują. Wiele czasu minie, zanim dopracują swój produkt i odzyskają utracone zaufanie graczy.

Źródło: Cyberpunk.net

Sprawdź najnowsze wpisy