Oferta PS Plus na marzec jest wyjątkowo okazała, bo gracze będą mogli dopisać do swojej biblioteki aż pięć produkcji. Wprawdzie jedna z nich przechodzi z lutego na kolejny miesiąc, ale jeżeli ktoś dopiero zaczął korzystać z abonamentu, to okazja dla niego idealna. Co tym razem znalazło się w abonamencie PlayStation Plus?

PS Plus na marzec – mocna oferta

Po wczorajszym pokazie State of Play, gdzie zaprezentowano zapowiedzi nadchodzących produkcji na konsolę PlayStation, dziś Sony ogłosiło listę gier, która trafi do abonentów PS Plus. I trzeba przyznać, że jest nie tylko różnorodna, ale również ciekawa. W marcu w PS Plus dalej znajdować ma się Destruction AllStars, czyli tytuł dla posiadaczy PlayStation 5, ale nie zabrakło także konkretnego zestawu innych gier. Oto ich lista.

  • Final Fantasy VII Remake
  • Remnant From the Ashes
  • Farpoint VR
  • Maquette (Tylko na PS5)

Największą niespodzianką, a jednocześnie największym z tytułów, który trafił do oferty PS Plus na marzec, jest Final Fantasy VII Remake. Po wczorajszym State of Play można było się tego trochę spodziewać, bo produkcja zajęła tam sporo miejsca. W PlayStation Plus gra pojawi się w wersji na konsole PlayStation 4 i nie będzie można jej zaktualizować do wersji na PlayStation 5. Powinna jednak działać na next-genie lepiej, niż poprzedniej generacji, ale o lepszej grafice czy usprawnieniach nie ma co marzyć. Trochę szkoda, ale można zrozumieć decyzję Sony, które przecież chce, by gracze kupowali nowe gry.

Zobacz też: Xiaomi Mi 10T Lite kontra realme 7 5G – co wybrać?

Remnant From the Ashes może nie zebrało wokół siebie ogromnej społeczności graczy, ale ten kooperacyjny TPP w klimatach postapokaliptycznych może się spodobać. Warto go sprawdzić, skoro trafi do oferty PS Plus w marcu. Maquette swoją premierę będzie miał właśnie w PlayStation Plus i ma być grą logiczną, która stworzona została w bardzo kolorowej oprawie. Tytuł będzie dostępny tylko dla posiadaczy PlayStation 5. Ostatnią z produkcji będzie Farpoint, czyli pierwszoosobowa strzelanka, która potrzebuje jednak gogli VR od Sony, by móc z niej skorzystać. I jak oceniacie ofertę PS Plus na marzec?

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.