ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation Plus Luty

Bogata oferta PlayStation Plus na luty – trzy tytuły dla posiadaczy PlayStation

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PlayStation Plus na luty zapowiada się wyjątkowo okazale. Do rąk graczy, którzy opłacają abonament PlayStation Plus, trafią trzy tytuły. Podobnie jak w ciągu ostatnich miesięcy, jeden z nich będzie dostępny tylko dla posiadaczy PlayStation 5. I tym razem gracze dostaną w swoje ręce produkcję, która nie miała jeszcze oficjalnej premiery. Sony bardzo mocno się stara, by przyciągnąć do siebie graczy i wychodzi im to coraz lepiej.

PlayStation Plus na luty – lista gier

Dla graczy, którzy korzystają z usługi PlayStation Plus, Sony przygotowało naprawdę konkretną ofertę na kolejny miesiąc. W luty zostaną bowiem dodane trzy tytuły, które z pewnością przypadną do gustu wielu graczom. Bez zbędnego przedłużania, oto one.

  • Control: Ultimate Edition
  • Concrete Genie
  • Destruction AllStars

W pierwszy oraz drugi tytuł z listy mogą zagrać posiadacze konsol PlayStation 4, ale ostatni, czyli Destruction AllStars przygotowany jest tylko pod platformę PlayStation 5. Mówimy tutaj o produkcji, która została zapowiedziana jeszcze przy okazji pokazu premierowego samej konsoli. Jest więc to jeden z tytułów startowych nowej generacji, choć ta swoją premierę miała jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Gracze będą brali udział w futurystycznych wyścigach i walkach, gdzie ogromną rolę mają odgrywać pojazdy. Ma być widowiskowo i głośno.

Zobacz też: Orlen z własnymi automatami pocztowymi – idą zmiany.

Kolejną dużą produkcją będzie Control od Remedy Entertainment, które pojawi się w ofercie PlayStation Plus w wersji Ultimate Edition. Mówimy więc tutaj o wersji gry wraz z dodatkiem DLC, ale także z możliwością aktualizacji pod konsolę PlayStation 5. Gracze, którzy korzystali jeszcze z wersji na PlayStation 4, doświadczali problemów z płynnością działania, ale wersja Ultimate Edition ten problem ma eliminować. Przynajmniej na konsoli nowej generacji.

Ostatnim z tytułów, który trafi do graczy, będzie Concrete Genie. To przygodowa gra akcji, gdzie główny bohater ma zdolność ożywiania malunków ze ścian. Ciekawa forma rozgrywki oraz fabuła, która może przyciągnąć przed konsolę na kilka godzin. I jak Wam się podoba oferta PlayStation Plus na luty?

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy