ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
DLC Cyberpunk 2077

Darmowe DLC dla Cyberpunk 2077 – nowa zawartość dla graczy już wkrótce

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Darmowe DLC dla Cyberpunk 2077 mają pojawić się już wkrótce, a konkretniej z początkiem tego roku. Nie jest jasne, czy CD Projekt RED ma na myśli styczeń, ale nie można tego wykluczyć. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że developer „na głowie” dalej ma jeszcze wprowadzanie poprawek do normalnej wersji produkcji, która cały czas zmaga się z problemami.

Darmowe DLC dla Cyberpunk 2077

DLC Cyberpunk 2077

Premiera nowej gry od CD Projekt RED nie przebiegła tak, jak się można było spodziewać. Po bardzo optymistycznych recenzjach wersji na komputery osobiste przyszło zderzenie z rzeczywistością, czyli wersja na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Zaraz po premierze produkcja wyglądała i działała na nich tak, że wielu graczy zdecydowało się na oddawanie tytułu do sklepów. Na YouTube znajdziemy multum materiałów pokazujących, jak źle wyglądała produkcja i jak wiele błędów zawierała. CD Projekt RED posypał głowę popiołem i zaczął wypuczać patche. Było ich już kilka, a jeszcze kilka przed nami, ponieważ Cyberpunk 2077 dalej ich potrzebuje.

Na konsolach tytuł działa już zdecydowanie lepiej, niż po premierze, ale niesmak pozostał. W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Teraz CD Projekt RED będzie starał się odbudować zaufanie swoich fanów, a jedną z rzeczy, która może w tym pomóc, będą darmowe DLC. Te dla Cyberpunk 2077 mają pojawiać się na początku tego roku, a tak przynajmniej napisano na oficjalnej stronie produkcji. Ci, którzy pamiętają, jak wyglądały DLC do Wiedźmina 3, mogą już zacierać ręce. Tam mieliśmy ogromną zawartość, która przez wielu porównywana była do gry normalnej wielkości, a nie dodatku. Tam jednak za DLC trzeba było zapłacić. W przypadku Cyberpunk 2077 mówimy o darmowej zawartości, więc można podejrzewać, że tym razem misji i dodatków będzie zdecydowanie mniej.

Zobacz też: Co do zaoferowania ma AppGallery?

Teraz można tylko czekać na to, aż pojawią się darmowe DLC, które mogą być całkiem ciekawym sposobem na to, by odzyskać utracone zaufanie. Nic, tylko trzymać kciuki za to, by ich premiera nie wyglądała tak, jak w przypadku Cyberpunk 2077.

Źródło: Cyberpunk

Sprawdź najnowsze wpisy