ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus na grudzień

Oferta PS Plus na grudzień – trzy tytuły trafią do graczy, a w tym wyczekiwane Worms

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na grudzień została wyjawiona przez Sony. I tym razem, podobnie jak w zeszłym miesiącu, dostępne będą aż trzy produkcje. To miła niespodzianka ze strony Japończyków, bo tym razem każdy z tytułów będzie dostępny dla wszystkich, a nie jak w listopadzie, gdzie jedna z gier działała tylko na PlayStation 5. Wiemy przecież, że nie wszystkim chętnym udało się kupić konsolę Sony w dniu premiery.

Oferta PS Plus na grudzień

Nowa oferta PS Plus na grudzień to prawdziwa gratka dla fanów Wormsów. Ta kultowa pozycja powraca bowiem z nową odsłoną, czyli Worms Rumble. To pierwsza w historii serii produkcja, która ma pozwolić na pojedynki w czasie rzeczywistym, a do tego dochodzi jeszcze tryb Battle Royale. Łącznie w grze będzie mogło spotkać się 32 graczy, a walki mogą być rozgrywane także z przeciwnikami, którzy grają na innych platformach, niż PlayStation. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę na to, by swojego robaka ubrać w coś wyjątkowego, to Worms Rumble mu na to pozwoli. Produkcja ma mieć swój światowy debiut 1 grudnia, czyli w najbliższy wtorek. Wtedy także pojawią się gry w ofercie abonamentowej. Nowe Wormsy to jednak nie wszystko, co trafi do PS Plus w grudniu. Oto spis wszystkich produkcji, które będą do pobrania od 1 grudnia.

  • Worms Rumble
  • Just Cause 4
  • Rocket Arena

Widać, że Sony postanowiło dopieścić graczy, którzy lubią rozgrywkę multiplayerową. Rocket Arena to najnowsza z produkcji, która trafiła do zestawiania, bo tytuł zadebiutował w tym roku. Ma już jednak swoją oddaną bazę fanów na całym świecie. Jeżeli ktoś więc szuka shootera, to warto, żeby sprawdzić, jak pójdzie mu w Rocket Arena.

Zobacz też: The Golden Joystic Awards 2020 przyznane!

Ostatnią z produkcji jest Just Cause 4, czyli wyjątkowo wykręcony przykład na to, że w grach wszystko jest możliwe. Produkcja TPP, gdzie przyjdzie nam po raz kolejny walczyć z przeważającymi siłami wroga, by ochronić społeczność, która sama sobie nie do końca z tym radzi. Jest wystrzałowo, choć nie każdemu przypadnie do gustu taka konwencja.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy