Oferta PS Plus na listopad jest w tym roku wyjątkowa, bo przed nami premiera nowej generacji konsol. PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce 19 listopada, a osoby, które już zdecydowały się na zakup sprzętu i posiadają subskrypcję PS Plus, będą miały o jeden tytuł więcej. Sony, oprócz standardowych dwóch gier, tym razem oferuje trzy tytuły, z czego jeden przeznaczony tylko i wyłącznie na konsolę nowej generacji.

Oferta PS Plus na listopad

Tym razem posiadacze PlayStation Plus powinni być usatysfakcjonowani ofertą Sony. W listopadzie będą bowiem mogli pobrać na swoje konsole dwa nowe tytuły, a jeden z nich to naprawdę miła niespodzianka. Mowa o Śródziemie: Cień Wojny, czyli produkcji osadzonej w świecie Władcy Pierścieni. Pierwsza część gry była ogromną niespodzianką, bo nikt się chyba nie spodziewał, że będzie to tak przyjemny w ogrywaniu tytuł. Tymczasem Śródziemie: Cień Mordoru okazał się być jedną z ciekawszych gier 2014 roku. Cień Wojny był więc mocno wyczekiwanym tytułem i kiedy pojawił się po trzech latach na rynku, część graczy była mocno zawiedziona. Produkcji zarzucano powtarzalność, a także to, że twórcy część treści przerzucili do DLC. Po jakimś czasie sprawy się uspokoiły, a dziś gra dalej potrafi wciągnąć na długie godziny.

Oferta PS Plus na listopad przynosi jeszcze Hollow Knight: Voidheart Edition. Tym razem mówimy o platformówce, które przenosi graczy w wyjątkowo nieprzyjemny i tajemniczy świat. Produkcja wyróżnia się ciekawą oprawą graficzną i z całą pewnością przypadnie do gustu zwolennikom bardziej klasycznych gier. Jak już wspomnieliśmy we wstępie, Sony w listopadzie dodało do oferty PS Plus jeszcze jeden tytuł. Mowa tutaj o Bugsnax, który niedługo dopiero będzie miał swoją oficjalną premierę.

Zobacz też: Samsung pozwoli znaleźć zgubiony telefon nawet wtedy, kiedy ten będzie offline.

Bugsnax będzie dostępny tylko dla posiadaczy PlayStation 5. I trzeba zacząć się przyzwyczajać do myśli, że oferta PS Plus będzie się z czasem zmieniała. Zapewne niedługo zacznie się pojawiać więcej gier tylko na PlayStation 5, a te na PlayStation 4 będą powoli odchodzić w zapomnienie. Warto tutaj dodać, że dzięki wstecznej kompatybilności, każdy z tych tytułów da się odpalić na PlayStation 5.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.